Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mitől van, hogy egy-egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől van, hogy egy-egy számomra helyes éskedves pasit vonzónak találok?

Figyelt kérdés

Vagy nálam inkabb a kedvesség a mérvadóbb, de mondjuk ha emellé még helyes is.

És itt ne arra gondoljatok, hogy minden pasi után olvadozok aki hozzám szól. Hanem már többszöri "találka" után.

De amúgy köze lehet hozza annak is, hogy a párom, aki az első és egyetlen volt idáig, a kapcsolatunk elején nem a legkedvesebb volt?

De azóta minden rendben, megbeszéltük, már babánk is van, 4 évevagyunk együtt.

És ne arra gondoljatok h megcsalni akarom, de biztos ti veletek is volt olyan h vonzónak találtaok egy másik férfit.

23/N



2016. jún. 5. 16:00
 1/1 Linó03 ***** válasza:

Nekem még csak ennél rövidebb kapcsolatom volt. Éreztem hasonlót, de nálam az csak hullámvölgy volt, és ugyanúgy szerettem a páromat. A kedves pasiktól meg nem zárkóztam el, de persze úgy viselkedtem, mint akinek van barátja.

Amúgy akár attól is lehet, amit írtál.

2016. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!