Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdezgeti a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezgeti a barátom sokszor szex közben vagy máskor is, hogy szeretem-e?

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mondod eleget és neki ez lenne a szeretetnyelve, vagy mert nem biztos abban, hogy szereted!
2016. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Linó03 ***** válasza:
100%
Lehet, hogy magadtól nem mondod, vagy nem annyiszor, amennyiszer igényelné?Én is szoktam kérdezgetni a barátomat néha, ha aznap még keveset mondta :D , mert jól esik hallani, hogy igen, szeretlek.
2016. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Alacsony az önbecsülése. Megerősítésre van szüksége, mert fél, hogy már nem szereted és találsz jobbat. Az ilyen nők/férfiak viselkednek úgy, mint egy pszichopata (követik a párjukat, beleolvasnak az üzeneteikbe, stb). Folyton attól rettegnek, hogy elhagyják őket vagy megcsalják.
2016. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3: Ezek szerint fogalmad sincs, milyen egy pszichopata, én a helyedben nem használnám ezt a szót, ha nem tudom, mit jelent...
2016. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mondod neki eleget.
2016. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 4: Pontosan tudom milyen, saját tapasztalatból :)

Az meg, hogy nem mondod neki eleget? A szeretetet nem koldulni kell, hanem kiérdemelni.

2016. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki nem normális, még nem jelenti azt, hogy pszichopata. Amit leírtál, az köszönőviszonyban sincs a pszichopátiával, tehát a saját tapasztalatod eleve rosszul lett címkézve!
2016. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ~OnLány~ ***** válasza:

Szerintem talán izgatja.

Mi mindig mondjuk egymásnak naponta többször, és mégis megszokta kérdezni szex közben is.

2016. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!