Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyeség vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeség vagy azért nem? 20l

Figyelt kérdés

Magam sem tudom miért, talán azért irritál ennyire a dolog, mert ismerem a csajt. Nem szoktam ilyen lenni.


Tetszik egy srác. Én is neki. Beszélgettünk is már. Észrevettem, hogy egy lány képeit lájkolgatni szokta. Bár gondolom nem ő az egyetlen lány. Mikor kirak egy képet és látom a nevét, hogy "tetszikelte", elönt a düh. Persze csak magamban mérgelődöm. Hisz azt csinál, amit akar, tudom én. Csak attól ez még zavar...


Túlreagálom, túlgondolom? Vagy nem?


2016. jún. 5. 19:46
 1/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
Velem is előfordul, de hát én is likeolgatok össze vissza, szóval tudom, hogy nem jogos, de mégis idegesít. Ilyenkor le szoktam venni a követést az adott emberről és akkor nem látom miket likeol.
2016. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Én is levettem.. De tudod, Nők. Aztán úgyis rámegyek és látom, hogy belájkolgatta. Hiába fogad meg magamnak, hogy hagyom, nem nézem meg, de aztán mégis. Persze utána felmegy a pumpa. Pedig nem is az én dolgom. :/
2016. jún. 5. 19:51
 3/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
Én is ezt szoktam csinálni, férfi létemre. :D
2016. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Üdv a klubban akkor! :D
2016. jún. 5. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Aha
2016. jún. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!