Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, tegyek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok, tegyek egy próbát, vagy hülyeség és hagyjam?

Figyelt kérdés
Szeretnék megismerkedni egy férfival, aki, hát, amellett, hogy mint ember érdekel (mert tényleg, nagyon érdekel, nagyszerű embernek tartom), tetszik is. Bejön. Értitek... De házas. Viszont attól még egy érdekes, remek ember. Nem tudom tegyek-e egy próbát, és ha megkedvel, vajon egy nőnemű barát belefér-e az életébe. Az asszony helyében kinyírnám magamat, az tuti... Fogalmam sincs belevágjak-e. Tanácstalan vagyok.

2016. febr. 8. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%

Felejtsd el azonnal!

Nem értem miért kell foglalt férfiakkal kezdeni?

Hát, tuti kinyírni az asszony téged!

2016. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Roviden : ha szenvedni akarsz, igen. Ha vedeni magadat, nem.

Elhagyni (valoszinuleg) nem fogja a csaladjat, vagyis eleg kicsi az esely ra. Ha meg annyira erdekel, az altalaban a szerelem eloszobaja, vagyis a vonzodas megvan, sajnos hiaba is tagadnad le, egyszercsak azon kapod magad hogy fulig beleestel, es nem tudsz lelki tores nelkul kimaszni belole.

Nekem volt egy ilyen ferfi (meg joval korabban) az eletemben. Tudom, hogy nagyon odavolt ertem, en is birtam ot (kollegak voltunk, igy muszaj volt sokat talalkozni, kozos projektek miatt) de igyekeztem a dolgot rovidre zarni, hiszen felesege volt es gyereke. Utana nem sokkal, mikor en elkerultem onnan, kiderult hogy alapon voltak mar gondok a hazassagaval, mert elvalt. Szinte rogton osszejott / osszehazasodott egy masik csajjal, de az sem tartott sokaig... Szoval ez is megerositett abban hogy jol dontottem, hosszabb tavon nem biztos hogy jol jartam volna vele.

Viszont van olyan baratnom aki 6 evig szenvedett igy egy csalados pasi mellett, es igazan sosem tudott kilepni. rengeteg szenvedes volt abban a kapcsolatban.

2016. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Honnan ismered? Csak úgy látásból, netről, vagy egyéb közegből, ahol egyébként nem árt normális kapcsolatot fenntartani, pl. munkahely?
2016. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nehéz volna megmagyarázni. Mindketten művészemberek vagyunk. Így találtam rá. Érdekel, mint művész, mint ember, és, na jó, egy kicsit, mint férfi, mert mi tagadás, egy ritka szép példány.
2016. febr. 8. 10:55
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Ne kezdj el barátkozni vele, ha hátsó szándékaid vannak, mert nem lesz jó vége. Vagy r...c leszel, vagy a pasas fog kiröhögni a hátad mögött, vagy maradsz barát, és magadat fogod felemészteni, mert ugye nem azért barátkozol vele, mert barátkozni akarsz, hanem mert többet érzel...
2016. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozzál, de mint férfira, inkább ne startolj rá szerintem.
2016. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem lenne becsületes dolog.
2016. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Bárhogy is, R tuti nem lennék, nem kezdenék ki vele, ha pedig ő tenné, nem tudnám becsülni. Az viszont valószínű, hogy szenvednék. Legalább egy kicsit. Viszont még foglaltan is, egyszerűen annyira érdekes ember, hogy még egy barátságot megpróbálni is megérné, ha nála ez játszik.
2016. febr. 8. 13:05
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod hogy ebből nem lenne barátság mert már vonzódsz hozzá mint férfihoz.Kicsit úgy jön le mint ha erkölcsi "jóváhagyásra" várnál ahoz hogy olyat tehess ami tudod hogy helytelen.Még meg is győzöd magad...
2016. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 omba ***** válasza:

Miért ne? Nagyon szerelmes kapcsolatban élek, de van egy csomó ember körülöttem, nők is. Kinek volna baja ettől?

Mondjuk, ha magadat kábítod, hogy mellékes az a férfiként való vonzereje... akkor hozhatod magad kellemetlen helyzetbe.

2016. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!