Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem hülyeség ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem hülyeség ez a hozzáállás?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy az emberek nagyon de nagyon a párkapccsolatokon, meg a szerelmen pörögnek. Mintha azt várnák, hogy a sok rossz érzés\élmény majd mind megoldódik egy jó párral, majd onnantól sínen lesz az életük. Ez már egy fajta elvárás, a nagy cél. A gond csak az, hogy ez szinte soha nem jön így össze. Szenvednek az emberek, ha nincs párjuk azért, ha van azért és ez szerintem azért van, mert mindenki őrülten kapaszkodik ebbe a dologba, mintha más nem is számítana a világon. Én nem így gondolok a párkapcsolatra. Ha majd találok egy nekem való nőt az tök jó lesz, ha nem, az se gond, a lényeg hogy jól érzem magam a bőrömben. És még nekem kell magyarázkodnom, hogy miért nincs barátnőm, mintha én lennék a nemnormális. Hát nem fogok őrült módon teperni, semmi értelme nem lenne. Szerintem.
2016. ápr. 26. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
hát én is valahogy így vagyok vele. nem szabad más emberhez kötni a boldogságot. egyedül is élvezni kell az életet.. sokan nem értik és nagyon rápörögnek erre a témára ami csak megnehezíti pl. a spontán ismerkedések lehetőségét.. ha éppen van párom akkor vele szórakozok, ha nincs akkor egyedül is jól elvagyok
2016. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Párosan szép az élet, és ha sikerül megtalálni a megfelelő partnert, onnantól természetes, hogy ő van a középpontban. De "mindössze" ennyi, megtaláltad a szerelmet (akár életed szerelmét), ettől az élet többi része még ugyanúgy megy tovább. A munkád nem lesz könnyebb, a főnököd nem lesz normálisabb, és a kenyér sem lesz olcsóbb.

Én azt mondom, tudni kell helyén kezelni a dolgokat. Teljesen normális, ha az ember szeretne egy társat. Teljesen normális, ha ettől felhőtlenül boldog. De ettől még nem oldódik meg az életben minden probléma.

2016. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazad is van - az eljében főleg - viszont van amiben nem. Ez a "jó lesz egyedül is" gondokodás szüli az 50-es kocsmahuszár agglegényeket/macskás vénlányokat is akik mindenhol hangoztatják, hogy nekik mennyire jó. 60 felett öngyilkossági kísérletekkel, mert senki nem fog már velük törődni.
2016. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ez nem úgy van, hogy az ember gondol egyet és egyszer csak élete szerelmével él egy tökéletes párkapcsolatban. A házasságok nagy része válással végződik, sokan meg csak azért maradnak egy kapcsolatban, mert félnek egyedül lenni. Aztán vannak azok a megkeseredett emberek, akik pl itt gyakorin panaszkodnak, hogy a lányok így, a fiúk meg úgy. Akik boldogak egy párkapcsolatban, azok is szenvedni fognak előbb utóbb. Jóformán alig ismerek olyan embereket, akik hosszú éveken keresztül felhőtlenül vannak együtt, de biztos van ilyen is, ami tök jó, én nem is erről beszélek, hanem a mentalitásról, arról a függésről, amit sokakon látok. Dehát végülis érthető, gondolom szeretet éhesek az emberek.
2016. ápr. 26. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 nézzük meg melyikből van több? aki öngyi lesz mert nem jutott nei párkapcsolat vagy aki öngyi lesz mert tönkrement a párkapcsolata és belerokkan ebbe lelkileg?


én az utóbbira szavazok!

2016. ápr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Elég gyenge próbálkozás a saját elb...ott életedet így félremagyarázni. A férfitársadalom legalja vagy!
2016. ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért is lenne elb'szott az életem? Nem is tudsz rólam semmit lol.
2016. ápr. 26. 17:06
 8/8 A kérdező kommentje:
A férfi társadalom legalja vagyok, mert nem szenvedek? Nem értelek.
2016. ápr. 26. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!