Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy családban szerintetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy családban szerintetek az elfogadható, hogy a szülők a gyerek előtt szeretkeznek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 21:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?azt hiszik h alszol?
2016. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még gyerekkoromban éltem át hasonlót. Nem mondom, hogy lelkileg roncs lennék emiatt, de sajnos nem tudtam elfelejteni a mai napig. Szerintem semmilyen módon nem normális dolog akkor szeretkezni, ha a páron kívül még más is van a szobában. Legyen szó gyerekről vagy akárki másról. A szex magánügy.
2016. jún. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem sorolnám a normális családi programok közé. Nem csak az nem normális, hogy a szülők a gyerek előtt csinálják, de már eleve az is gáz ha egyáltalán 3-ik ember van a szobába és nincsenek rá tekintettel.
2016. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezt akár én is írhattam volna...

Kérdező, ez se nem normális, se nem elfogadható. Ha a szüleid ezt nem látják be, komoly gond van ott.

Nálunk is volt hasonló szitu, egyszobás lakásban. Én próbáltam beszélni külön anyámmal, nem használt (ez az ő lakása, nem kötelező otthon lennem, stb.), az X-edik rajtakapásnál elküldtem mind a kettőt a halál f...ra, és azóta már akkor szólok, ha azt hallom, hogy nagyon puszi-puszi, hogy bele se kezdjenek többe, hallok mindent.

Így is mérgező a légkör, de talán még mindig jobb, mintha tettetném a hülyét.

2016. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10es tiszta Jób làzadàsa jelenet;) A kis sràc jószàndékból csinàlja. Vélemény : Nem! nem normàlis . Ha,rajta kapod őket màr az is ciki,de ha direkt.....az gàz. Viszont ìrjàtok, hogy ha bàrki ott van. Volt èlményem ilyesmi és izgató volt. Úgy alakult föiskola albérlet ....L alakba két àgy én is bnőmnél aludtam meg a màsik làny baràtja is. Fülledt nyàri éjszaka. Tv kikapcs 5perc múlva cuppogàs "szerinted alszanak màr...vàrjunk kicsit ....alszanak" mi köhögtünk forgolodtunk ők egymàsnak estek. Amugy se tudtam ellenàllni baràtnőm közelségének ez csak ràtett egy lapàttal, még zuhanyoztak (zuhany alatt még egy menet) addig mi is a szobàban csodàs éjjel volt.:)
2016. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!