Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttem apám barátjával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem apám barátjával?

Figyelt kérdés
A család barátja már amióta csak az eszemet tudom,anyám gyerekkori barátja is volt, stb, tehát nagyon közeli,szinte családtag, munkia utan van hogy egybol ide jon, es csak utana haza, tehat nagyon kozeli.Kb másfél honapja addig "idegesitett" hogy belementem hogy lefekudjunk.Gyereke es felesege is van.Kb 2 percig tartott,mert persze megbantam, es azota is csak fujja,hogy legyen megint, pedig allitolag a huganak tekint.28 eves..Azthiszem kezdek beleszeretni..Mit tegyek,hogy elfelejtsem?Bocs ha bonyolult..

2016. máj. 5. 20:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Asztaqva...
2016. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
17 vagyok, ez lemaradt, es azt mondta,hogy ő egy masodpercet sem bant meg, persze lelki-ismerete van, de ujra megtenné ha belemennék.
2016. máj. 5. 20:03
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

XD

Megérett a világ a pusztulásra....gyere apokalipszis...légysziii

2016. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Te 17 vagy, a srác 28.. Apád mennyi? 30? 15 évesen hozott össze?
2016. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
40%

Mind a kettőtöknek csak gratulálni tudok. Mind a ketten undorító férgek vagytok.


Úgy tudnád elfelejteni kislány, ha lekoptatnád, és pl. a tanulással foglalkoznál és a saját baráti köröddel és korosztályoddal!!!

2016. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
56%

ma 20:07


Azért túlzásokba ne essünk. Undorító féreg? Csak nem bele vagy az életedbe gyepesedve?


Kérdező, én a helyedben minden kapcsolatot megszakítanék vele, családja van, soha nem lesztek együtt, és hozzád ő túl idős. Ha nyomul, fenyegesd meg, hogy elmondod mindenkinek, hogy mi történt. - Viszont fogadd is meg, hogy egy köszönésen kívül nem közeledsz hozzá máshogyan.

2016. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
3-as, nem, apám nem 30. 38.:) Ettől függetlenül miért ne lehetnének ilyen jó viszonyba?
2016. máj. 5. 20:12
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
elég kamunak tűnik hogy anyukád gyerekkori barátja mert gyerekkorban a barátok általában egyidősek és akkor anyukádnak kb 10 éves korában kellett volna teherbe esnie...
2016. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Vagyis bocs, nem3-as hanem 4-es..
2016. máj. 5. 20:13
 10/30 anonim ***** válasza:
87%

#6


Akkor elmagyarázom, hogy miért undorító féreg:

1. a csaj viszonyt folytatott egy házas családos férfival, még ha pár percig is

2. a pasi megcsalta a feleségét, még ha pár percig is

3. mind a ketten tisztában voltak a dolgokkal, helyzetükkel és egyik se mondott nemet

4. a csaj befolyásolható és képtelen volt nemet mondani

5. a pasi továbbra is folytatni akarja, pedig házas és gyereke van, ha sz..r a kapcsolata talán ott kéne hagyni a feleségét és nem sunyin, gyáva módon félred..gni

2016. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!