Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy ő az igazi, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy ő az igazi, de túl korán jött. Mit tegyek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 3 éve vagyunk együtt a párommal, ő 26 éves. Nagyon jó ember, a világon a legjobban szeret engem. Én is szeretem őt, és az egész életemet le tudnám vele élni. Nemcsak, hogy le tudnám vele élni, hanem mással nem is akarom, soha többet nem találnék ilyen embert, mint amilyen ő. Együtt élünk, el akar jegyezni. Viszont sajnos van egy elég nagy gondom: Nekem ő volt az első, minden szempontból. Én nagyon "vad" típus vagyok, mindig úgy terveztem, hogy majd lesz egy csomó pasim, bulizgatok, élem az életem, aztán majd egyszer megtalálom az igazit. Az igazi megvan, de hatalmas hiányérzet van bennem. Tudni akarom, hogy milyen másokkal, elmenni bulizni, és csak flörtölgetni, nem arra gondolni, hogy valaki vár otthon, aki bízik bennem. Hiányzik a szenvedély. A kapcsolatomból már sajnos kihűlt, de csak az én részemről, a szexet nem élvezem különösebben, mindig másra gondolok. Próbáltam már vele megbeszélni ezt a dolgot, hogy egy kis térre van szükségem, de látom rajta, hogy ez mennyire fáj neki, én pedig nem akarom bántani. De félek, hogy ha ez így megy tovább, meg fogom csalni. Mit tegyek??

2016. jún. 6. 14:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tedd azt amit a szíved diktál. Nem a puncid,a szíved!
2016. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

1. egy nagy frászkarikát az igazi!

2. ezzel azért dobálózol, mert ő volt "minden téren az első", ahhoz meg nagyon ragaszkodunk.

3. Az igazi az lesz, akivel nem kell lejjebb venni csavarni a lángot, nem kell elgondolkodonod, hogy mennyivel másabb mást lepipálni egy buliban.

4. Ismétlem: ő az első kapcsolatod. Rgaszkodsz hozzá, mint a legtöbb szűz lány, aki úgy érzi megtalálta azt az embert aki jól bánna vele élete végéig. De ha megpukkadsz sem ő az igazi, mert olyan alapvető dolgokban nem egyeztek mint a szex.

5. Ő nem korán jött, ő akkor jött amikor kellett. Csak te ráadtad a fejére a koronát, kiszőkítetted a haját, kerítettél hozzá egy fehér lovat, és ráfogod, hogy ő a herceg. Ennyi a történet. Nem te vagy sem az első sem az utolsó lány, aki ezen keresztül megy.

Ha magadtól nem lépsz, akkor úgy is ki fog fulladni a kapcsolatod vele, és majd olyan 5-10 év után amikor már nem vagy fiatal és kb minden potenciális barát és férfi már megállapodott, te akkor fogod kezdeni a kamaszéveidet újra... és mire eljutottnál a családalapításhoz, már öreg leszel.

2016. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát ha már 3 év után úgy érzed hogy kihűlt a kapcsolat az nem túl jó jel... Amúgy sem fogod sokáig kibírni hogy ne csald meg ha már most is állandóan ezen agyalsz, úgyhogy szerintem hagyd ott, aztán nyugodtan mehetsz a fesztiválokra f. szt szopni. Remélem összeszedsz valami jó kis nemibajt is majd.
2016. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Dönts el, hogy mi a fontosabb? Kur.álkodni egy rakat fasszal, vagy ez: "Én is szeretem őt, és az egész életemet le tudnám vele élni. Nemcsak, hogy le tudnám vele élni, hanem mással nem is akarom..."
2016. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Te életed, ahhoz is jogod van, amire épp vágysz, nincs azzal semmi gond. Csak tudd azt, hogy elég egy ici pici kis botlás, mondjuk egy csók egy felvadult házibuliban. Ott lesz vége a mostani kapcsolatodnak. Mert még ha azt meg is beszélitek valahogy ,ez a sértés már benne fog maradni a pasidba örökre. Mérlegelj, szakíthatsz is és kicsit még élhetsz, lehet találsz egy jobban hozzád illő embert, lehet hogy nem. Bár, általában az emberek megbecsülik azt, ami nagyon jó, de nem mindenki. Csak azt mondom, hogy visszaút biztos nem lesz.
2016. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, ha igy erzed, akkor o nem az igazi szamodra, hanem csak egy nagyon aranyos pasi, akit nehez lesz masban megtalalni es felsz hogy nem lesz meg egyszer ilyen. Ne teveszd ossze a ket dolgot.

En is 20 vagyok, sosem volt flortolos, pasizos korszakom, ket baratom volt osszesen es most a masodikban megtalaltam az igazit es eszembe sem jut masra meg ra sem nezni nem hogy meg fantazialjak is roluk szex kozben. A kapcsolatod halott, egyszeruen csak felsz kilepnj belole, mert meg nem csinaltal ilyet. De emiatt nem kell idealizalni.

2016. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De én szeretnem ha számomra ő lenne az igazi. És ha kérnék egy kis szünetet? Kiélem magam, és utána vissza hozzá.
2016. jún. 6. 16:59
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Attol hogy szeretnek valamit, az meg nem lesz ugy. Azzal meg ne alazd meg onzo kisgyerekmodra hogy megjaratsz magadban xtizen uj farkat, flortolgetsz meg "kieled magad", majd visszamesz hozza. Ez egy borzaszto undorito otlet.
2016. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én is amellett vagyok, hogy ő nem az igazi számodra, mert az igazi mellett nem gondolsz arra, hogy "de jó lenne ha nem várna otthon, és kavarhatnék kedvemre". Én is bulizós, nem túl szűzies lány vagyok, és 5 éve ismerem már a mostani barátomat (csak ismerem, nem volt köztünk semmi). Viszont nekem kellett 4 év, hogy kiéljem magam, ezalatt volt 2 barátom, és mellettük mindig más pasikra gondoltam, nem is voltam szerelmes. A mostani párom mellett viszont EGYÁLTALÁN nem gondolok senki másra, 1 év alatt csak egyre jobban beleszerettem, és a tapasztalataim alapján tudom, hogy senki más nem kellene, nincs nála jobb a számomra.

Az a probléma, hogy te nem élted ki magad, nem volt nála rosszabb élményed, úgymond nem tudod annyira értékelni, hogy ne vágyj másra. Szóval szerintem szakíts vele, mert nem tisztességes vele szemben, hogy te mást akarsz, nem élvezed vele a szexet, stb. Semmiképpen se csald meg!!!!

2016. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"mással nem is akarom, soha többet nem találnék ilyen embert,"


Kislányom, te nem szereted őt, nem vagy bele szerelmes sem, egyszerűen rettegsz, hogy nem fog senki így szeretni. Ez így önértékelési problémának tűnik, kapcsolatfüggőségnek és bizonytalanságnak.


Kár ideológiát gyártanod hozzá arról, hogy vad vagy és nem élted ki magad, a soraidból tisztán látszik, hogy valójában csak a megszokás tart ott.


És mindezt 3(!!!) év után. Mi lesz 10-15 év múlva??? Képes lennél megesküdni neki, hogy csak őt fogod szeretni? Már most sem teszed, és még hol az esküvő?


"És ha kérnék egy kis szünetet? Kiélem magam, és utána vissza hozzá."


Az igazán gerinces dolog, biztos jól fog esni a párodnak... És majd 10 év házasság után is kérsz egy kis szünetet, homlokon csókolod a gyerekeidet és elmész félredugni? Vagy hogy tervezed?


Nem vagy érett egy komoly kapcsolatra, de ezt a pasit meg aztán tényleg kár bolondítanod.

2016. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!