Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ez igazi Converse? (nemetbol...

Ez igazi Converse? (nemetbol hoztak de ugy nem az a tipikus, m1, reszletek lent, keppel)

Figyelt kérdés

Ugye rengeteg fajta van, tiszta feher meg tiszta fekete ugy hogy meg a jel is fekete de ez,nem vagyok benne biztos :)) Erositse mar meg valaki hogy mi a helyzet aki ERT hozza ;) [link]

[link]

[link]



2015. márc. 7. 11:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy németből? Németből fordítani szoktak! Talán Németországból...A divatőrület mellett a nyelvtannal is foglalkozhatnál.
2015. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kedves elso..Te meg foglalkozhatnal azzal hogy ne legyel ennyire szorszalhasogato,siettem es ugy gondolom hogy elsosorban a kerdes a lenyeg es nem az ahogyan leirtak..Komoly gondokkal kuzdhetsz ha mindenben csak a rosszat latod es nem a lenyeget. ;)Neked ezzel kene foglalkoznod ;)
2015. márc. 7. 11:30
 3/17 schocko ***** válasza:
15%
Converse már nem divat, sőt gáz...
2015. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Mi az hogy gáz? Mindenki azt hordjon ami neki tetszik!
2015. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem a divatmiatt csinalom,jezusom, ki a f**szt erdekel a divat?!Magasbol teszek ra ha a divat utan mennek akkor most azt kerdeznem hogy eredeti-e ez az airmax f**szomsag, mellesleg meg ki nem alhatom az airmaxet undorito,de akinek tetszik az hordja...Amugy a kerdesemre jo lenne ha kaphatnek egy odaillo valaszt es nem az adott tematol elteroet..Valaki szanjon meg , koszi ;)
2015. márc. 7. 12:07
 6/17 anonim válasza:
Szerintem igazi. Én tegnap kaptam converset csak más színben és az enyém is ilyen.Szerintem is tök mindegy mi a divat, mindenki azt hordjon ami neki tetszik és kényelmes.
2015. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Koszonom :3 :D
2015. márc. 7. 21:15
 8/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Hú,de ismersz,hogy ilyeneket írsz. Akkor sem helyes,amit írtál,hiába ugrálsz és vered magad.
2015. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Errol beszelek,menj es foglalkozz magaddal egy kicsit gondolkozz el hatha rajossz hogy igazam van..Es amugyis helyesen irtam vagy nem az a lenyeg hogy a kerdest megertsek es tudjanak ra valaszolni ami a te esetedben nem valt be tehat vagy a kerdes nem volt ertheto vagy te nem tudsz ertelmezni de szerintem az utobbi ;)
2015. márc. 8. 21:29
 10/17 anonim ***** válasza:
Hülye barom vagy kérdező.Tipikus nagypofájú,kivagyi tini. Igenis baj,hogy a tefajtádból áll a társadalom jelentős része. És bocs,de ez az én bajom is,mert ilyen kis faxgörcsök között kell élni,akik csak a hülyeséggel foglalkoznak és adják a példát a többi kis hülyének is. Pampogjál nyugodtan,nem tudsz feldühíteni:D De látom nekem sikerül,mert egyre inkább ugrálsz:D Viszont bárhogyan is állítod az igazad,nem helyes,ahogyan írtad! Csak a hasonlók körében...
2015. márc. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!