Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők mindig így végzik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mindig így végzik?

Figyelt kérdés

Mostanában mindig csak azt hallom, hogy a nő egyedül marad a gyerekkel, és most nem a válásra gondolok, hanem csupán arra, hogy a férfi járja a saját útját a nő meg dolgozik, háztartási csicska és a gyermeke egyetlen szülője. Miért kell ezt?

Nekem is borzalmas gyerekkorom volt, mert s drága jó apám tökretette, azzal hogy folyamatosan lelki terrorban tartott, ezenkívül meg le se sz@rt. De miért kell ezt? A férfiak miért nem akarnak boldog családi életet élni? Ha neki jó és boldog gyerekkora volt, akkor miért nem szeretné, hogy az ő gyermekének is ilyen legyen? Ha meg rossza akkor miért nem tesz ellene, es mutat példát?


Ez a szerencsétlen hölgy is gürizik és ágyasként funkcionál. Miért kényszerítik ilyen életbe bizonyos férfiak a nőket?

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazass..



2016. jún. 6. 19:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez gyakoribb mint sokan gondolják, vidéken minden 3-ik házasság ilyen.

Válni, problémát kibeszélni szégyen.

2016. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A szexrabszolgát kihagytad a felsorolásból. De szerintem erre csak az illető férfiak tudnak válszolni, ők meg sosem fognak, még csak be sem fogják ismerni, hogy velük van a baj.
2016. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Amúgy meg egy része egyértelmű a dolognak. Azért csinálják ezt, mert nekik ez előnyös. Azt akarják, hogy nekik jó legyen és más nem érdekli őket.
2016. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De basszus hogy lehet az, hogy a gyerekekre sem gondolnak? Mert s nő esetleg ( nagyon ritkán ) tud tenni ellene, de a gyerek? Tehetetlen.
2016. jún. 6. 20:04
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
Én szerintem sok nő buta és elvakult amikor belemegy az esküvőbe/gyerekvállalásba, mert nem hallgat az ösztöneire , inkább elnyomja őket mert nem mer kilépni, nem mer váltani, nem meri keresni a jobbat. Megalkuszik, gyereket vállal olyannal akikről a szívük mélyén nagyon is tudják hogy milyenek, csak azt hiszik majd mellettük megváltoznak.
2016. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, gondolom te is voltál már önző életedben. Mindenkivel megesik. Na ők is valami olyasmit éreznek csak sokkal nagyobb mértékben. Rgyáltalán nem kötődnek úgy a gyerekhez mint az anyja, vagy ha éreznek is iránta valamit, a saját érdekük még akkor is fontosabb.
2016. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%

Én konkrétan nem akarok családot, szóval nem biztos, hogy releváns, amit mondok.

Te azt hiszed, hogy "mi megkaptuk a boldog családi életet", szóval elfajzottak vagyunk amiért ezt nem akarjuk továbbadni, de az a helyzet, hogy nekem már nem volt apám(anyám eldobta) és 4 legjobb barátomból egynek sem volt. Mindenhol elvált az anya az apától. Nem fordítva, nem közös megegyezéssel. Szóval a mienket megelőző generációt kéne megkérdezned, hogy az odáig rendbe van, hogy ők csak a saját rövidtávú hasznukat vették számításba, de nem kis felelősségük van abban, hogy minket, a következő nemzedéket mire is kondicionálnak ezzel.

Mi soha nem láthattunk működőképes házasságot házisárkány, veszekedések, nélkülözés nélkül. Egy generációnak nem volt apja.

Ez a generáció nem láthatta azt, hogy "milyen jó" apának lenni. Ezt elvették tőlünk.


Miután megkapom a 0%-omat, kérlek próbáld meg egy percig végiggondolni a soraimat.

2016. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nekem az apám miatt szó szerint borzalmas gyerekkorom volt! Es megkoszontem volna az édesanyámnak ha anno elváltak volna, sőt ha az én gyerekem is úgy szenvedne mint ahogy en es a testvérem tettük, akkor en is elválnek. A boldog család képe előttem sem volt soha, de én kitartók az mellett a gondolat mellett, hogy másnak ne legyen ilyen rossz, mint nekünk, es a sorstársaknak. Sajnálom azt, ami veled történt, de ha véletlenül megis lenne gyereked, kívánom hogy jobb apa légy mint a tied volt, es jobb legyen a kapcsolatod a gyermeked anyjával, mint amilyen a szuleide volt!
2016. jún. 6. 20:28
 9/18 anonim ***** válasza:
14%
Meg kell nézni, kinek rakod szét a lábad. Nem erőszak a disznótor.
2016. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

8-as

Igen ha netántán egyszer apa leszek, egészen biztosan jobban fogom csinálni, mint a szüleim tették.

Nagyon böszme Feri kolléga, bár valóban nagyon böszme, azonban rátapintott a lényegre. Ezt anyámnak is elmondtam, mikor nagy élvezettel szitkozódott apámra: ki kötelezte rá, hogy hozzámenjen?

Hogy ő el akart kerülni otthonról... Aham, és sikerült?

Igen. Akkor miért nem hálás, hogy apám által teljesült a terve.

Hát erről van csak szó. Ez mezei hálátlanság, mert az ember mindig az aktuális ás mindig a saját helyzetét éli meg rossznak, de minden döntést ő maga hoz meg és nem felelhet más a te tévedésidért.

Ha a gyereknek rossza apát adsz, az a Te hibás, senki másé. Ha a gyerekemnek rossz anyát adok majd, az az én saram lesz és onnantól Freud-nak van igaza, mert mindenkit a szülei csesznek el.

Annyi csak az újdonság, hogy az én generációm az első, ahol a nők felelőssége hirtelen megugrott.

2016. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!