Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan elengedhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan elengedhetetlen sok férfi számára, hogy a nőnek hosszú haja legyen?

Figyelt kérdés

Persze van, akinek nem. Nagyon sok viszont teljesen kiakad, ha a barátnője levágatja még akkor is ha a rövid jol áll neki.

Miért olyan fontos ez?


2016. jún. 7. 09:14
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
53%

"ha a rövid jól áll neki"


Sokan hiszik, hogy jól áll nekik a rövid haj, közben meg szar és sokkal jobban passzol hozzá a hosszú.

2016. jún. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
De most tegyuk fel hogy tenyleg jol all neki
2016. jún. 7. 09:24
 3/57 A kérdező kommentje:
Nem arra akarok kilyukadni hogy rövid haj párti vagyok hanem próbálom megérteni hogy miért olyan fontos ez egyeseknek
2016. jún. 7. 09:27
 4/57 anonim ***** válasza:
Mert nőies.
2016. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
De miért?
2016. jún. 7. 09:33
 6/57 anonim ***** válasza:
56%

Lehet hogy sok nőnek jól áll a rövid haj, de nekik is a HOSSZÚ HAJ MÉG JOBBAN ÁLLNA.


Amúgy ez nem szándékos, tudatos dolog. Inkább ösztönös. A hosszú, fényes haj az egészség, termékenység, szépség jele. A nőiességé. Ezeket juttatja a férfiak eszébe egy hosszú haj általában. Tudat alatti, evolúciós, nem szándékolt. Miért? Ezért.

2016. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
49%

Én a rövidebb hajakat jobban szeretem, mert elegem van abból, hogy minden nőnek ugyanolyan.

A képeken félig elfordított fej, egyik oldalon seggig lógó enyhén hullámos haj már teljes közömbösséget vált ki belőlem, mert minden második lány így néz ki.

2016. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
# 7 Mert hogy nézzenek ki a nők szerinted? Legyenek szakállasak?
2016. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
75%
Van olyan nő, aki rövid hajjal is szép, de minden nő sokkal szebb hosszú hajjal.
2016. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
18%

Nálam szakítóok a rövid haj.

Egy nő HOSSZÚ HAJJAL nő,csak hosszú hajú nők jöhetnek számításba.

Hozzájuk tartozik,rövid hajú nőre fel se izgulok nem állna fel rá,azonnal szakítok ha levágatná.


Nem is értem hogyan lehet egy gyönyörű hosszú hajat levágatni,hozzátok tartozik,sok a gond vele?

Na és,kelj fel egy órával előbb akkor.

2016. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!