Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érez valamit ez a fiú barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit ez a fiú barátom vajon felém, a testi vonzalmon kívül? Hogy tudnám kideríteni?

Figyelt kérdés

20 vagyok. Szép lány. Van egy férfi barátom, kollégám (32 éves, nálam feltűnően alacsonyabb), akivel szeptember óta haverkodok. Külsőre bejövök neki. Nem mondta soha, nem néz mohón, de elég nyilvánvaló. Szoktunk találkozni a közös munka miatt, meg szoktam vele levelezni majdnem minden nap, röviden, ritkán hosszabban. Számomra, mondanom sem kell, ő egy fiú barát. Túl koros, túl alacsony, túl duci, szingliként sem kezdenék vele. Szóval, egyre többször van, hogy keres írásban egyből, ha együtt vagyunk munkában, csak nem egymás mellett, mert úgy van feladat. Meg képeket csinál velem, továbbá ha egyszerre vagyunk munkában, együtt vagyunk folyton, és nem csak mert én is ezt akarom, hanem mert ő is. Gondoljátok, hogy bár nem próbálkozik be mert nyilvánvalóan esélytelen hogy összejöjjünk, érez valamit irántam? Túl azon, hogy testileg vonzónak lát. Van neki barátnője pár hónapja! Lehet nem releváns, de barátnője nem egy szép nő. Az arca nem szép, és ezt ti is így gondolnátok kép alapján. Szóval így a hónapok alatt, a bejövős haver-kollégájába, akivel bizalmi baráti viszonyt ápol, beleszerethetett? Mi módon deríthetném ezt ki?

Amúgy engem ez nem túlzottan foglalkoztatott, észre se vettem, hogy esetleg többet érez, de barátom elültette a bogarat a fejemben, szerinte ez a haverkollégám utálja őt, irigy rá, és belém van zúgva. Szerintem ez nem igaz, amit a barátom hisz, pláne, hogy a haverkollégám kapcsolatban van, és sose mond rosszat a barátomról, nekem meg sose bókol, nem flörtöl.


2016. jún. 7. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem rosszból, de szerintem ez totál lényegtelen.

Ha tetszel is neki, vagy szerelmes beléd, akkor is normálisan viselkedik, nem áskálódik, sőt barátnője is van. Nem teljesen mindegy, ha vannak érzelmei irántad, amíg nem tesz semmi rosszat, vagy kínosat? Változtatna ez akármin is? Pl kérnéd az áthelyezésedet, vagy munkahelyet váltanál? Ha igen, akkor kérdezz rá. Ha nem, akkor lépj túl a dolgon, és kezeld a párod féltékenységét és hisztijét, ne pedig mást hozz kínos helyzetbe.

2016. jún. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

....és még mindig nem olcsóbb a kenyér...

Igazából mire is akarsz választ kapni?

2016. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!