Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszom arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom arra a ferfire aki mindent megtett, hogy beleszeressek de kozben sosem kellettem neki?

Figyelt kérdés

miert jo a pasiknak az, ha egy no egyoldaluan erzelmeket taplal iranta?

en no letemre sosem akartam elerni, hogy egy ferfi aki nem kell nekem tobet erezzen irantam sot..ha ugy ereztem tobb van probaltam kozombosen viselkedni, hogy ne keltsek benne hiu abranokat


2016. jún. 7. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Ebben a helyzetben csak magamra haragudnék, hogy bedőltem neki, majd pedig arra fókuszálnék, hogy továbblépjek.. Miután felismerted, hogy nem kellesz neki, nem érdemes keseregni rajta, dühösnek lenni, a múlton rágódni.


Persze nem mindegy, mit tett, sokan jeleket keresnek minden apróságban, ha tetszik nekik a másik, belemagyaráznak, belelátnak mindent teljesen ártatlan szituációkba is.

2016. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem ugyanezt tette egy lány, de nem rá haragszom, hanem magamra. Igazából gyűlölöm magamat, amiért elviselhetetlen és szerethetetlen vagyok. Ha nem ilyen lennék, nyilván kellenék neki. Egy szardarabnak érzem magam.
2016. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány, de hány csaj csinálta ezt már velem. Mégsem rinyálok. Ebben mi az újdonság? Az hogy egyszer az áletben nektek is szar?
2016. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze, hogy magamra is haragszom..ez nem is kerdes.

De ra is..es nem tudom alcazni..

2016. jún. 7. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!