Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ennek örülnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ennek örülnétek?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőtök mindegy egyes találkozásra sütne nektek sütit, rágcsát, vagy ez túl sok?
2016. jún. 8. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mikor találkozunk. Ha mindennap akkor sok, ha heti háromszor, akkor oké, de ne egy tepsivel adjon, mert akkor hamarosan gombóc lesz belőlem. Egy pár szelet oké, bár én nem vagyok egy édesszájú.
2016. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha csak heti egyszer
2016. jún. 8. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges, mert megszokottá válik! Monoton lesz az egész és elveszik a varázsa az egésnek. Hibe hoba lepd meg... Te se örülnél, ha mindennap kapnál egy tábla csokit... Egy idő után unalmas lenne! Megköszönnéd és eltennéd és 1x valamikor megbontanád. A sütit a srác meg lehet már elosztogatné.... :) Szóval ne vidd szerintem tulzásba! :) 28F
2016. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Nekem túl sok lenne
2016. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!