Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat? Miért kerül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat? Miért kerül? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 23 éves nő vagyok és a véletlen egy nagyon furcsa férfival hozott össze. Egy pub-ban ismerkedtünk meg, valamin összeszólalkoztunk, egy kisebb vita keretében eldöntöttem, hogy ez egy nagy bunkó. Végül úgy alakult hogy mindkettőnk társasága eltűnt és ketten maradtunk, akkor nagyon jól elbeszélgettünk és a végén nála kötöttem ki ( hozzátenném nagyon régen voltam előtte férfival és nem is terveztem többet vele). Aztán a véletlen úgy hozta, hogy találkoztunk megint és megint. Őszintén szólva szeretek vele lenni, de katasztrófa ahogy velem viselkedik és, ahogy észrevettem ezt csak velem csinálja. Nagyon lekezelő és bunkó stílusban beszél velem, ha látom valahol elfordul aztán mégiscsak köszön. Ha hívom (mert csak én keresem nő létemre) akkor jön, meg kedves érdeklődő egy darabig... Nekem úgy jön le, hogy ez egy megjátszott "keménység", mert nagyon kedves és aranyos férfinak tartják (egyébként 28 éves).

Különösebben nem akarok tőle komoly kapcsolatot, de ez úgy nyom, hogy miért ilyen velem? Vagy csak mert annyira nem ismer és azt hiszi mindenkivel összefekszem? Szerintetek?


Komoly és értelmes válaszokat szeretnék, köszönöm.


2016. jún. 8. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ez csak szex. Azért viselkedik így, mert fél, hogy nagyon ráakaszkodsz. A nők ragaszkodóak. Szerintem annyira mégsem tetszik neki a dolog veled, mert egy szingli pasi sincs, aki nem nyúlna az ingyen szexért. Csettintenie kellene neked csak, mégsem teszi. Ez többet mond minden szónál. Nem fogtad meg, még szexszel sem. Ilyen egyszerű ez. De ha már tálcán kínálod magad, nem utasít vissza. Nem is kell aggódnod, barátnőnek sosem akarna.
2016. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Konnyen kideritheted,ne keresd,ilyen egyszeru.
2016. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minek erőltesse meg magát, ha te így is kaparsz utána? Dugni jó vagy neki, de semmi mást nem akar tőled.
2016. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egy ideig nem keresem, ha esetleg érdekelne titeket a végkifejlet akkor megírom. :)
2016. jún. 8. 23:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Ok:)
2016. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mára már egy pár vagyunk :)
2016. júl. 5. 15:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor bejott h hanyagoltad v mas tortent?
2016. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy hanyagoltam. Kerestem, de ha válaszolt, előfordult, hogy később írtam vissza neki 1-2 vagy 3 nappal. Akkor elkezdte érdekelni, hogy miért csak most. 😃
2016. júl. 6. 12:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyi:)gratula!:)
2016. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!