Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy pasi így viselkedik?

Figyelt kérdés

Huszonéves srácról van szó.

Ismerkedésnél direkt "trollkodásból" nem lép, akkor se, ha akar és tudja hogy a lány akarja, pl nem csókolja meg a csajt csak azért se, inkább húzza az agyát (pl "inkább tévézzünk", és végignézeti a csajjal xy srozat egy részét akkor is, ha látja a lányon hogy "szenved" és mást akar)

Kapcsolatban minden csókot elviccel, szexet szinte soha nem kezdeményez, ha a lány rámászik akkor néha belemegy, de akkor is az elején eljátssza, hogy alszik (becsukja a szemét, összegömbölyödik és hangosan horkol)

Szerintetek ezek pozitív/vicces dolgok? Vagy irritálóak?


2016. jún. 1. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Egy ideig poén, utána már elgondolkodnék...


Én alapból nem is kezdeményeznék semmilyen téren. Neén hódítsam már meg a vadászt könyörgöm! :D

2016. jún. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
1-1 alkalommal vicces. Ha állandóan ezt csinálja, akkor elgondolkodnék azon, hogy lelkileg és testileg minden ok e. Mert ok, hogy valaki humor herold, de mindenből viccet csak az csinál, aki valamit takargatni próbál.
2016. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki számára ez vicces, valaki számára irritáló, de mindenkinél előbb utóbb eljön egy határ, amikor megunja ezt. Ha sokáig csinálja akkor valszeg kihasználja, hogy te odavagy érte, és neki nem kell tennie semmit, csak hagyni hogy te nyomuljál.
2016. jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pfff...

Nekem ez elsőre se lenne humoros. Egy csók nem vicc, az a szerelemről és a szenvedélyről szól, lehet vad, gyengéd, romantikus, stb. Na de vicces?!

A szex részéig így el se jutnánk, de tegyük fel, hogy...

Nekem tuti nem kell olyan pasi, aki kéreti magát, nem kezdeményez, és nem mutatja ki, hogy kíván.

Igen rövid idő alatt betelne a pohár.


Az egész amit leírtál, rettentő irritáló, éretlen és aszexuális személyre utal. Kapcsolatra alkalmatlan.

2016. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Huszon éve született, de valahol megállt a fejlődésben.
2016. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad összekeverni a humort az infantilizmussal. A leírt srác szerintem nem ép. Komoly kapcsolatra alkalmatlan, komolytalanra meg szerintem lehet olyat találni, aki legalább a fizikai igényeket kielégíti, és nem úgy viselkedik, mint egy napszúrásos szűzfiú...
2016. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az exemről volna szó, lényegében ezekre ment rá szép lassan a kapcsolatunk, de jóban maradtunk és mesélte, hogy van új barátnője, de vele is így viselkedik... És elgondolkoztam, hogy vajon csak engem zavart rettenetesen, vagy más szerint is idegesítő :D
2016. jún. 2. 09:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is elgondolkodnék ha már huzamosabb ideig humorizál akkor ott vmi van csak nem mondja meg vagy nem meri!
2016. aug. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!