Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó döntés?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a vizsgám OKJ-ból. Sajnos nagyon kevés önbizalmam van, ezért úgy vélem biztos megfogok bukni. Mondtam barátnőmnek, hogy inkább nem mennék le akkor Hozzá, mikor megbeszéltük hogy megyek le meg minden. Persze ha átmennék elmennék hozzá, mivel jó kedvem lenne, de ha megbuknék nagyon magam alatt lennék. Mit csináljak szerintetek ? Tanácstalan vagyok, félek is vizsgától.

2016. jún. 8. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Koncentrálj a vizsgára, ha átmész a vizsgán hívd fel a barátnőd és beszéljetek meg egy találkozót, a következő napra, otthon pedig lazíts aznap este, nézz meg egy jó filmet vagy hasonlók, ha nem mész át,akkor ugyanez csak film helyett este gondolkodj, legközelebb mit kellene máshogy készülnöd, hogy átmenny, hol hiányos még a tudásod. Vagy bulizz.
2016. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy semmihez nem lenne kedvem.
2016. jún. 8. 21:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor aludj..:) Vagy ne csinálj semmit. Rendelj egy pizzát és egyél..:)
2016. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

arra koncentrálj, hogy átméssz. megcsinálod, jó lesz és kész.

ne parázd túl azzal nem leszel előrébb.

2016. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen hozzáállás ez srác? :D Átmész, mint vénasszony a piroson. Gyerünk, dolgozz meg az esti jutalom hempergésért a barátnőddel ;)
2016. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, azért köszönöm az építő kommenteket, meg a nyugtatókat. :)
2016. jún. 8. 22:18
 7/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem fogsz megbukni. Én is nagyon paráztam, de az OKJ-s vizsgák eléggé gagyik. Szóval szerintem simán beugorhatnál a csajodhoz, legalább jól érzed magad a vizsga előtt, felfrissülsz.
2016. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tavaly életemben először megbuktam egy vizsgán. Utána én is így voltam, hogy nem, de aztán találkoztam az exemmel, és hirtelen nem érdekelt az egész... Egy nagyon szép délutánt töltöttünk együtt.
2016. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meglett a vizsga, 4-es lett, minden rendben van köszönöm a válaszotokat. :)
2016. jún. 13. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!