Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem az exemmel. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az exemmel. Nem tudom hova tenni az érzéseimet. Mi legyen?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapig voltunk együtt. Vele egyszer már újrakezdtük, először csak fél évig voltunk együtt, nekem ő volt az első barátom és az első nagy szerelmem. Mielőtt újrakezdtem volna vele, nekem előtte lett egy újabb párom, akit szintén nagyon megszerettem és elfeledtette velem az első nagy szerelmemet. Csakhogy ő nem szeretett igazán és meg is csalt, ezért vele is vége lett. Azidő alatt, míg együtt voltam az újabb barátommal, az első szerelmem végig visszaakart kapni és küzdött értem. Miután a második barátommal szakítottunk, pár hónapra rá új esélyt adtam az első páromnak, mert ő nagyon szeretett engem. De nekem már addigra az a nagy szerelem elmúlt vele kapcsolatban, és a második barátom miatt bánkódtam, de szerettem volna új esélyt adni az első szerelmemnek, és egészen boldogok is voltunk 10 hónapig, csakhogy aztán közös megállapodással szakítottunk, mert egyre többet veszekedtünk és nem bírtuk már. Én bevallottam akkor neki, hogy nem vagyok már annyira szerelmes, ő pedig mondta, hogy szeret, de nem bírja a sok veszekedést.


3 hónapja szakítottunk, és most meg újra lefeküdtünk egymással, mert újra elkezdtünk beszélgetni és megbeszéltük hogy találkozunk, aminek ez lett a vége. Volt pár férfi, akivel ismerkedtem amióta szakítottunk, de szinte mindegyik csak "arra" ment, egyiket sem érdekeltem különösebben. A második exemmel is találkoztam, aki iránt azt vettem észre, hogy még mindig érzek valamit, már el is kezdtem reménykedni hogy lesz köztünk valami újra, de megtudtam hogy nem lehet, mert őt nem én érdeklem igazán, én csak szexre kellenék neki. Én pedig egy olyan pasira vágytam, akivel kölcsönösen érdekeljük egymást, és aki nem csak lefeküdni akar velem.

Nos, az exem bevallotta mikor újra elkezdtünk beszélgetni, hogy sokszor hiányzom neki. Mikor találkoztunk, éreztem rajta, hogy szeret még, mert nagyon aranyosan viselkedett velem, elhívott vacsorázni és dicsérgetett, hogy mennyire csinos vagyok. Folyton ölelgetett és puszilgatott. Jól elbeszélgettünk, jó volt vele, mert nagyon megtudjuk érteni egymást, és tudom, hogy ő egy nagyon jó ember, aki mindig jó hozzám és aki szeret és figyel rám. Miután lefeküdtünk, azután elég "üres" érzés kapott el, mert már nem érzem azt a szerelmet, amit talán ő még igen.. Pláne, hogy én úgy érzem mást szeretek (de őt el kell felejtsem végleg), és ezért kicsit sírtam is.


Jó hozzám nagyon az exem, és jól éreztem magam vele, pontosan ilyen pasira vágyom, aki ennyire törődik velem mint ő, de az a baj hogy én őt már nem tudom szerelemmel szeretni, nagyon szeretem őt, de már nem érzem hogy szerelmes lennék és ezért eléggé pocsékul éreztem magam miután lefeküdtünk.. Mi legyen? Ő szeret és engem akar.. Én meg fogalmam sincs hogy mi legyen, nem vagyok belé szerelmes, de pont ilyen pasi kéne nekem. Felejtsem el, és várjak inkább az igazira?



2016. máj. 19. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagy belé szerelmes de azért dugsz vele.....grat.
2016. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos..szerintem keress egy harmadikat. Az exeddel meg tisztázd, hogy csak szex volt, ha ő még szeret, akkor ne facsard a szivét mégjobban.
2016. máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megtapasztaltad, hogy milyen amikor csak szex van, de szerelem nincs. Ezért nem vágyok egy éjszakás lányokra.
2016. máj. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó válaszolók! Igazatok van.

Hát igen, nem jó érzések nélkül a szex, most már sajnos tudom...

2016. máj. 19. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!