Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik, de nem kereshetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik, de nem kereshetem fel, hogy töröljem ki a lelkemből?

Figyelt kérdés

Már féléve nem tudok róla semmit. Nagy szerelmem volt, ami sajnos nem jött létre . Iszonyatos hiányom van. Most jutottam el arra a szintre h hiánya mélyen a lelkemig hatol. Eddig tudtam elnyomni ezt az érzést, de már nem megy. Összetörök a súly alatt. Legszívesebben sírnék csak szinte mindig, hiányzik, oh még mennyire...

Az idő nem segít, egyre inkább erősödött :( Mit tegyek?

22L



2016. jún. 8. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Miert nem keresheted fel? Lehet nem olyan remenytelen a dolog, csak mar te lovalltad bele magad tulzottan.
2016. jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Távkapcsolat nem túl tanácsos. Azt tudom h azóta már volt kapcsolata, szóval elfelejtett
2016. jún. 8. 22:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Tereld el a figyelmed!


-lakkoz körmöt

-netezz

-olvass

-ismerkedj új emberekkel

-nézz filmeket

-vásárolj

-rendezd át a lakást/szobádat

-járj el edzeni

-itt a jó idő, menj strandra

-menj el fodrászhoz, kozmetikushoz

-próbálj ki új dolgokat, hobbikat

2016. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt teszem féléve, de örökké nem menekülhetek
2016. jún. 8. 23:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Legalább megköszönhetted volna a fáradozásom, nem egy perc volt összeszedni ennyi dolgot ám...-.-"
2016. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. fél éve lett vége, és egy kicsit megint a hatalmába kerített a dolog; de mondjuk szerintem azért, mert elvesztettem egy rokonomat, meg családilag sem a legjobb helyzetben vagyok, és ilyenkor előjönnek az emlékek. Csak pozitívan, arccal előre — lesz jobb. 😀
2016. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3-as felpontoztalak, kaptal egy zold kezet mert szepen felsoroltad a hetemet:-))))
2016. jún. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha megengeded, elmesélem neked a mi "történetünket".

Tavaly ilyenkor kimentem dolgozni külföldre, 3 hónapra. Ott egyik alkalommal egy rendezvényen voltam hostess, és megláttam Őt:). Beszélgetni kezdtünk, ismerkedtünk, és már ott kiderült, hogy ő nem abból a városból való ahol találkoztunk. Az otthona még onnan is egy óra repülővel. De belevágtunk. Belföldi olcsó jegyek, 2 óra alatt meg lehetett járni kaputól kapuig. Viszonylag sok időt töltöttünk együtt, nagyon boldogok voltunk.

A hazajövetelem előtt pár nappal döntöttük el közösen, hogy akkor befejezzük a beszélgetést, és finito.

Nagyon szenvedtem, minden bajom volt, és hiába lett végül új kapcsolatom, meg neki is, nem ment a felejtés. Időről-időre rám írt, és én is rá, majd mindketten szakítottunk, és újra felvettük rendesen a kapcsolatot. Több mint tíz hónap telt el anélkül, hogy láttuk volna egymást, ilyen felületes, havonta 5 perces beszélgetésekkel, de mégis, amikor újra láttuk egymást, olyan volt mintha egy nap sem telt volna el.

Azóta pedig megoldjuk, mert próbáltuk, de a reális út nem volt járható. Egymást szeretnénk, szóval megoldjuk így is, hogy jelenleg kb. 2300 km a távolság a két város között. Minden csak idő, pénzbeosztás és akarat kérdése.

Az, hogy lett új kapcsolata a pasinak, az semmit nem jelent. Én mindenképp azt javaslom, hogy tégy egy próbát, mert ha nem teszel, akkor mindig bánni fogod, hogy de "mi lett volna, ha...". Egyet ne csinálj: ne süllyedj el ebben az önsajnálatban. Csak rajtad áll minden.

Persze, ha Peru-Új-Zéland a távolság köztetek, akkor nem bíztatlak túl sok jóval, de ha két ember meg akarja oldani, akkor meg is fogja, ezt tapasztalatból mondom - még akkor is, ha két külön kontinensen vannak, mint mi vagyunk.


21/N

2016. jún. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne nyomd el az érzést és ne is próbáld elfelejteni, mert az úgysem lehet. Inkább fogadd el és dolgozd fel. Légy őszinte magadhoz, sírj amennyit csak tudsz. Ne menekülj a fájdalom elől, hanem éld meg azt. Csak ezután fog tudni enyhülni - és akkor sem fogod elfelejteni, csak ez az érzéskavalkád minden jó és szörnyű emlékével együtt beépül a lelkedbe, tapasztalattá válik, amitől több leszel. Minden rossz dolog végül megerősít, de csak akkor, ha nem próbálsz úgy tenni, mint ha nem létezne.
2016. jún. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a felsorolást :) igazán kedves tőled :)

Köszönöm szépen a személyes történetet és a tanácsot.


Én világéletemben ellöktem mindenkit magamtól, mert könnyebb volt ellökni. 18 éves koromig nem lehetett senkim szűlői tiltás miatt. Most 20 évesen egyenesen rettegek a kihasználástól és az elhagyástól. Így inkább közel se engedek senkit. vhogy így könnyebb. Voltak kapcsolataim de mindegyikben csak szorongtam, egyiket se szerettem így szakítottam velük.

2016. jún. 9. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!