Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mit tegyek? Kereshetem a fiút, vagy inkább ne tegyem? Várjak még, hogy ő keressen?

Figyelt kérdés

Megismertem 2 hónapja egy fiút. Nagyon vonzódtunk egymáshoz, nagyon jól el voltunk, végül összejöttünk. Nem tartott sokáig a dolog, a fiú szakított velem, mert nem volt szerelmes és később csak még nagyobb fájdalmat okozott volna. Nem vesztünk össze, sőt, ő volt az, aki szakítás után végig mellettem volt, meghallgatott, az ő vállán sírhattam ki magam, vigasztalt stb. Megbeszéltük, hogy nem szeretnénk, ha mindennek vége lenne ezzel, mert nagyon jókat tudunk beszélgetni. Ő mondta, hogy szeretné, ha később is beszélgetnénk, jóba lennénk.

Azóta ő nem nagyon keres, mert engem eléggé sokkolt a szakítás, és pár napig magam alatt voltam eléggé.


Egyébként suliba szinte mindig találkozunk, sokszor beszélünk is, de mióta szakítottunk nyilván csak általános dolgokról. Most, hogy szünet van, már pár napja semmit nem tudok róla. Ő nem keres, mert nem tudja, hogy mennyire fájna, ha megint beszélgetnénk és fájdalmat nem akar nekem okozni.


Én viszont kíváncsi vagyok, hogy van, mi van vele. Már túl vagyok a történteken, és kifejezetten jól esne, ha beszélgetnénk egy kicsit.


Szerintetek írhatok neki egy üzenetet, vagy inkább ne tegyem?



2013. okt. 31. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne kereshetnéd?ki tiltja meg?Nyugodtan írhatsz neki.
2013. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:

ha tényleg túl tetted magad rajta hát persze!

ő is örülni fog neki, hogy már nem agonizálsz és végre barátok lehettek. anélkül h többet akarnál.


viszont készülj fel, hogy esély van rá, hogy ez után fordul a kocka..:) na hi

2013. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, nem lenne furcsa, ha én keresném őt? A szívem szerint írnék neki, és úgy érzem, örülne is neki, de az eszem visszahúz. Nem tudom, mit tegyek.
2013. okt. 31. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne furcsa?Még most sem értem.

Nyugodtan írj neki!

2013. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen kocka fordulna? Ezt most nem értem.
2013. okt. 31. 18:25
 6/7 Moszuke ***** válasza:
71%

ő fog beléd szeretni, te meg már nem szereted őt.

fordul a kocka.

2013. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok. :( Én nem merem keresni.


Kedves topikindító, a te történeted hogy alakult?

2014. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!