Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ez nalatok is gyakori?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ez nalatok is gyakori?

Figyelt kérdés
Beszelek egy nőnemű egyeddel, akivel korabban elmelyultunk mar egymasban. Na ő mondta, hogy sok atlag alatti ferfi is mondta neki, hogy ha nincs elso randin szex, akkor hagyjuk. Vagy ha nem mondtak, akkor siman nem jelentkeztek, eltűntek, ilyesmi. Ezek a ferfiak ennyire siman talalnak szexet mar egybol? Ffi vagyok en!

2016. máj. 31. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen nő van, akik már egy pár órás ismerkedés után lakásra mennek terpeszteni. Szórakozó helyeken találni ilyet főleg. Minél több mű cucc van rajta és minél kevesebb ruha, annál nagyobb rá az esély, hogy ilyen. Annyira nem nagy érdem, ugyanis hetente kb 1-2 soha nem látott pasival le is fekszenek.
2016. máj. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat velem ilyen nem tortent soha, valoszinu normalisabb kozegekben jarok
2016. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valamit tisztázzunk... mindenkinek olyan tapasztalatai vannak, milyen "egyedeket" ő maga választ. Ha neki ez a tapasztalata, akkor ilyen férfiakat vonz be.

Nekem teljesen mások a tapasztalataim. Igen, volt már, akin az ismerkedési fázisban éreztem, hogy egyértelműen szexre hajt az első randin, és mindent ettől tesznek függővé, de velük nem találkoztam.

A párom például tudta, hogy a második-harmadik randin simán megkaphatott volna, ha nagyon akar (rettenetesen ki voltam éhezve, évek óta nem szexeltem akkor), ennek ellenére romantikus randikat szervezett (amit álló farokkal szenvedett végig). Nem az a lényeg, hogy van-e szex, vagy nincs, felnőtt emberek között szerintem természetes, hogy kívánják egymást. De ha valaki már ismeretlenül úgy indít, hogy mindenképpen lesz szex, az tárgyiasítja a nőt, nem ŐT kívánja, hanem bárkit.

2016. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajjaj, de még mennyiszer! Az a probléma, hogy rengeteg lány van, akinek nincs önbizalma és így próbálja felépítgetni, hogy idegenek ágyában köt ki minden egyes alkalommal, amikor lehetősége van rá. És ezt a fiúk megszokják. Azt gondolják, hogy ők bárkit megszerezhetnek, mert volt két nő, akiket egyből megkapott. Abba nem gondol bele, hogy ezek valószínűleg lelkisérült nők voltak, akik önigazolást kerestek, inkább azt gondolja, hogy az ő hihetetlen sármja az oka... Én is egy ilyen önigazolást kereső lány voltam. Szóval tudom miről beszélek. :(
2016. máj. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn teljesen általános jelenség, hogy a pasik csak alkalmi szexet keresnek, semmi többet.

ÉN szoktam előre jelezni, hogy ne is álmodjon szexről az első randin, és olyankor szépen el is tűnnek. Egyébként nem is bánom. :)


Van, aki nem tűnik el, de azért feszt erőlteti az első találkozáson, hogy "csak egy kávéra ugorjunk fel hozzá/m", azt is leépítem.


Nem vagyok sem cicababa, sem kihívó, sem könnyűvérű, tehát abszolút nem értem, miért vonzanék be én ilyen alakokat, vagy mivel. Egyszerűen az van, hogy a mai pasik többsége ilyen, nem akar kapcsolatot, csak szexet, az már komoly szándék, ha többször is ágyba akar vinni valakit, nem csak egyszer.


Mivel nekem ennél többre van igényem, így nem egyszerű ismerkedni, de ettől még nem adom lejjebb az elvárásaimat. Akinek csak szex kell, az majd úgy is odébb áll, ha látja hogy nálam feleslegesen próbálkozik.


Nekem meg az hihetetlen, amit a nőkről mesélnek, mert én meg ilyenbe nem futok bele, elvégre nőkkel nem randizok. :)

2016. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!