Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten ismerkedem egy pasival....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten ismerkedem egy pasival. Ő 6 évvel idősebb. Már elég régóta beszélünk, hol telefonon, hol chaten. Az a helyzet, hogy nekem még nem volt pasim. Szerintetek első randi előtt ezt elmondjam neki, vagy haggyjam, hogy magától alakuljanak a dolgok?

Figyelt kérdés

Néha az az érzésem, hogy sejti, hogy még nem voltam "úgy" együtt senkivel. Na és az első csók? mármint nekem az is első lenne...

Légyszi csak normális válaszokat írjatok!!


2012. márc. 13. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ezen görcsölni, ha a beszélgetés ilyen témába megy, akkor majd elmondhatod, de nem olyan kulcsfontosságú ez jelenleg. Mármint a szex előtt majd nyílván el kell mondani kérdezés nélkül is.


28/n

2012. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fölösleges információ, majd később ha egyáltalán el kell mondani...inkább max csak akkor mond el ha rákérdez később.
2012. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd alakul. Semmiképp ne cseten mondd el.
2012. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy?
2012. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!