Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A huszonéves férfiak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves férfiak hogy gondolkodnak az összeköltözésről?

Figyelt kérdés
Hány évesen,mennyi együttjárás után stb?
2016. jún. 9. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Meglepő lehet neked, de mindegyik máshogy.
2016. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%
Nem vagyok nőgyűlölő, de soha nem költöznék össze egy nővel.
2016. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy év stabil kapcsolat után szerintem már vállalható az összeköltözés, de ez függ a kapcsolat építés sebességétől is.
2016. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Én soha nem költöznék össze a párommal, mert abból csak konfliktusok, kellemetlenségek adódnának. Aztán kialakulna egyfajta egymástól függőség, ami könnyen megölhetné a kapcsolatot. Nekem nagyon jó egyedül jelenleg, hogy a magam ura vagyok és nem is tervezek mostanában változtatni ezen. 25/F
2016. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, nőt akarsz, de nem költöznél össze vele? És szerinted ezt egy csaj így simán elfogadná? Akkor ezek szerint csak szexkapcsolatot igényelsz...
2016. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Utolsó, nőt akarsz, de nem költöznél össze vele? És szerinted ezt egy csaj így simán elfogadná? Akkor ezek szerint csak szexkapcsolatot igényelsz..."


Aki csak arra megy, hogy legyen hol laknia és a véremet szívhassa, olyanra nem is tartok igényt.. Akkor inkább jobb egyedül..

2016. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Blade Bone ***** válasza:
Jó pár év lenne az tuti, bár a körülmények is mérvadóak lennének... De megmondom őszíntén, ezt a döntést nem sietném el, csak ha biztos lennék. :P
2016. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ma már a nőknek ildomos lenne annyira önállóknak lenniük, hogy ne a pasitól, vagy a szüleiktől várják el, hogy mindent megoldjanak helyettük, eltartsák őket, stb. Ez a nagy összeköltözési vágy is azért van, mert úgy lesz egy marha aki mindent megold majd helyettük, ami egy rossz és káros szemlélet szerintem. Ha azt akarják a nők, hogy tiszteljék is őket, akkor azért tenni is kellene valamit, nem csak mindig egy eltartót keresni.. Előző voltam.
2016. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
minimum 3 év veszekedésmentes együttlét után jöhetne csak szóba.
2016. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha megvan az összhang, es mondjuk elmegyünk egy hétre valahova kettesben, es ott minden rendben akkor igen lehet róla szó, de minimum egy év kapcsolat után.
2016. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!