Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért nem élhetem át azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem élhetem át azt, amit a többi korombeli huszonéves lány?

Figyelt kérdés
Mindenkinek vannak pasis történetei, udvarlói, kalandjai, nekem semmi. A kutya sem néz rám, mindenki barátnak akar, mert mások szerint nagyon jó ember vagyok, meg különleges...De hiába teszek meg mindent a jó külsőért, mégse kellek senkinek.
2016. máj. 27. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Lehet hogy nem érdemled meg..Kitudja
2016. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

ja, meg a vasmacskának vascicája született.

Átfordítom: nem udvarol neked CSÚCSSZUPER JÓKÉPŰ PASI. És a lepontozások helye...

2016. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el, nem kellenek pasis történetek, 100 udvarló és kalandok, ha találsz egy olyan embert, akivel minden klappol:) És fogsz, csak idő kérdése:)
2016. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Ezek a mesék... olyan... hihetetlenek...
2016. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Nincs szerencséd, van ilyen sajnos.

Nekem sincs szerencsém a szerelemben ,mondjuk én fiú vagyok, de sztem ez lányokkal ugyanúgy előfordul6. Mindig olyan lányokba szeretek bele, akik belém nem, és mindig olyanok zúgnak belém, akikbe meg én nem, kellemetlen helyzet. Abban bízom, hogy a sok kudarc meg sikertelenség mind okkal történik és csak azért nem jön össze semmi, mert majd egyszer jön az igazi, akivel annyira jó lesz együtt lenni, hogy elmondhatom majd, hogy érdemes volt várni, megérte a sok szenvedés...Talán eljön a te időd is előbb-utóbb.

2016. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudnám lányok miért temetitek magatokat 21-22 évesen,még előttetek az élet,legyetek már egy kicsit derűsebbek.
2016. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ~OnLány~ ***** válasza:
83%

Inkább örülj, hogy nem egy egyéjszakás kalandként emlegetnek és nem ferde szemmel néznek rád. :)

Nem értem miért érdemes azzal hencegni, hogy ki hány pasival feküdt le. Talán ilyenkor kicsit fel is dobják a történetet, azt mesélnek amit akarnak.

Én báris erre nem lennék büszke.

Inkább várd meg a megfelelő férfit, akivel kapcsolatot szeretnél, majd eljön a te időd is.

2016. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Neked ez a legnagyobb problémád az életedben, hogy nincsenek pasis sztorijaid, és múltad?

De tudlak irigyelni...

2016. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

vagy csak szokás szerint észre sem veszed azokat, akik a tűzbe mennének miattad. Na meg... neten nem ismerkedsz! De persze mi pasik vagyunk ezért is a hibásak.



hálát adok a sorsnak, meg az összes létező istennek, hogy nincs bnőm! remélem megtartják a jó szokásukat, és soha nem is lesz!

2016. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
xd
2016. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!