Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy férfi és nő, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi és nő, akik évek óta találkozgatnak. Miért hiszi mindenki azt, hogy nem létezik férfi-nő barátság? Többi lent

Figyelt kérdés

Van kettő közeli ismerősöm. Én vagyok a nőnek a testvére. A férfi a nővel 2 éve találkozgat, de már olyan szinten, hogy hetente 2-3-szor találkoznak. Mindketten elmúltak 30 évesek. Pl. elmennek vásárolni, meg haza viszi a nőt a pasi. A házban beszélgetnek, de a szobába sose mennek be, ott aludni sem szokott a pasi. A nő nem megy sosem a pasihoz, mert a pasi messze lakik. Nincs köztük semmi csak barátság. Mégis mindenki azt hiszi, hogy ők biztos szexelnek. Mert azt mondják olyan nem létezik, hogy férfi-nő barátság, és hogy a férfi ilyen gyakran (heti 2-3x) nem menne a nőhöz barátságból. És azt is mondják melyik az a nő, aki csak úgy beszélgetni találkozgat egy pasival...Főleg éveken keresztül. A legtöbb ember azért nem hiszi el, mert nem volt barátsága nőkkel.

Persze a pasi szeretne többet is a nőtől, viszont a nő csak barátságot, és nem is volt régen sem köztük semmi.


Nos szerintetek?



2016. jún. 9. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Miért hiszi mindenki azt, hogy nem létezik férfi-nő barátság?"


"Persze a pasi szeretne többet is a nőtől, viszont a nő csak barátságot..."


Na látod...!

Amúgy nekem is volt pár fiú barátom. Nem hiába a volt szó.

Nem állítom azt, hogy nincs olyan, akinél nem működik, de az az elenyészőbb.


24/N

2016. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Létezik férfi-nő barátság, maradjunk annyiban.

Én a fiúbarátom szobájába is bemegyek, még sincs köztünk semmi.

Nem kell mindenhol puncikat meg farkakat látni az emberekben, és akkor lehetséges egy ilyen kapcsolat.


Bár aki magányos, az mindenhol ilyeneket lát, az ő szemszögéből persze, hogy ilyen nem létezhet...

2016. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De jó hogy barátok vagyunk, csak barátság, jöjjünk már össze!! Szeretlek!!!


Na ezeket mondta egy volt barátfiú. Be is fejeztem...

4 évig próbálkozott. Mikor lett párom illetve van is totál kiborult mindenkire féltékeny volt. Figyelte őket fbn és szidni kezdte előttem.

2016. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert 100-ból 99 kapcsolat ami ilyen azzal végződik hogy valamelyik fél dugna a másikkal
2016. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Évek óta van két barátom is,aki pasi és biztos,hogy sem ők,sem én nem akarunk többet.Aludtunk is együtt régen.

A leírt esetben a pasi akar valamit a nőtől és reménykedik.

2016. jún. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!