Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik férfi-nő között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik férfi-nő között tiszta, őszinte barátság akkor, ha a férfi még mindig az exe után sóvárog és az előbb-utóbb meg is jelenik?

Figyelt kérdés

Voltak alkalmak, amikor csak egy beszélgető barátra, lelki társra volt szükségem a srác személyében, természetesen ezt viszonozva, hosszabb távon, semmilyen félreérthető jelet nem adva le, a srác mégis megszüntetett velem minden kapcsolatot, amikor a semmiből feltűnt az exnő, akire annyira panaszkodott.

Reálisan nézve a helyzetet, a srácnak szinte csak lelki szemetesládája voltam, de akkor is furcsa érzés, hogy felém sem néz, miután az általa sz...rkavarónak jellemzett nő újra felkereste.

Köszönöm a komoly válaszokat. 27 L



2015. júl. 25. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A kérdèdedben megfogalmazott dolog létezik, de a te esetedben nem volt az.
2015. júl. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem így működik. És szerintem azt a hülyeséget is el lehet felejteni , hogy aki nem keres azt már nem is érdekled. Nem lehet ennyire leegyszerűsíteni.

Amikor az egyik fél keres csak, megfordul a fejében azért az is, hogy a fenébe, ezért csak én teszek...jól van ez így?

Én ezt csak azért írom, mert vannak olyan nők akik úgy gondolják, hogy a férfi 10 szer keresett , nagyon jól elvontunk eddig mindig, de 11 szerre már nem keres? Mi a baj? Basszus, az hogy nem kölcsönös! Nem tudom hogy nálatok is ez megy e, ha nem , és kölcsönös volt a barátság, akkor elnézést. De ha az embernek barátnője /pasija lesz akkor ez megint megváltozik, mert prioritásban előrébb kerül a barátnő/pasi. És sokan ki is mondják hogy , márpedig ne találkozz ezzel és ezzel a barátoddal mert velem egy nemű. Aki meg nem mondja ki a barátjának, az majd jelekkel rávezeti ugyanerre. Jó azért akadnak olyanok is akiket nem zavar, vagy ha zavar is, de engedik/eltűrik.

Nem hiszem hogy csak szemetes voltál, de ha egyszer újra összejött a barátnőjével, mit vársz? látogasson rendszeresen? Vagy nem értem. Meg értem én, hogy szarul esik, de ez van. (szerintem)

2015. júl. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De egyébként azt remélem valahol azért sejted, hogy amit te is írsz, beszélgető barát, lelki társ, és az hogy lelki szemetesláda az egy és ugyanaz!

Ugyanazt csinálja a 2 fél, kiönti a lelkét és a másik meghallgatja. Ezt tagadni tényleg nem lehet! Bár nincs is vele baj, csak máshogy hívják hogy az emberek burkolódzanak valami mögé is.

2015. júl. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:

Létezik, egy kamaszkori barátom még anno én mutattam be a most már feleségének. Már van három gyerkőc, boldogok, én meg imádom őket.

Amiről viszont Te írsz az nem ez. Nekem nagyon az jött le a leírásból, hogy az exet azért szidta, mert még nagyon is benne volt a pasiban s Te csak egy pótlék voltál, aki meghallgatta őt, akinek picsoghatott.

Nyilván h visszatért a szerelme tárgya most épp nincs miről picsogni, így jelenleg nincs rád szüksége.

2015. júl. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Írj rá nyugodtan,várd ki válaszol-e?

Semmit ne erőltess, lehet az exe eltiltotta tőled,ennek nagy a valószínűsége.

Az exe állítólag egy xarkeverő ribi, ebből kiindulva ez a kapcsolat nem lesz tartós, nemsokára megint szétmennek és nálad fog kikötni a srác, mikor padlón lesz.

Erre nagyobb összegben mernék fogadni.

Egyelőre nyugalom,várd ki a fejleményeket,lehet komoly oka van,hogy nem keres.

2015. júl. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Unari válasza:
Nos ha valakinek valaki tényleg a barátja akkor ilyesmi meg sem fordul a fejében. Egyszerűen örül neki hogy a másik boldog.
2015. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:

"a srácnak szinte csak lelki szemetesládája voltam," - szerintem nem, téged gondolt volna a következőnek.

Szóval "tiszta, őszinte barátság" létezik akár férfi és nő között, de az nem ilyen, nem párolog el egy pillanat alatt egy harmadik személy felbukkanása miatt.

2015. dec. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!