Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú és lány között barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú és lány között barátság létezik? Miért csinálja ezt a legjobb barátom?

Figyelt kérdés

A csajokkal nem igazán jövök ki. Nem tudok 0-24-ben ruhákról és fogyókúráról beszélgetni. Nagyon kevés lány van, akivel értelmesen tudok beszélgetni. Ezért több fiúbarátom van, mint lány.


A legjobb barátom is fiú.

Sok mindent elmondok neki, még csajos dolgokat is. Meghallgat, ha tud ad tanácsot stb.


Mostanában mondtam neki, hogy hagyjon egy kis időt, mert szeretnék egyedül lenni. Semmi oka nem volt igazából, csak a fejem fölött mostanában összecsaptak a hullámok és sok teher nehezedett rám, amit én így vezetek le. Ilyenkor magamba vagyok, emberekkel nagyon nem kommunikálok, stb. 3-4 nap múlva viszont újra kiegyensúlyozottan veszem a nehézségeket és áthidalok a problémáimon.


A minap kértem egy ilyen szünetet tőle és a többi barátomtól is. A Családommal akartam lenni, stb.

Erre ő, addig csörgetett és küldözgette az sms-eket, amíg muszáj voltam felhívni. Mondtam neki h most hagyjon. letettem. Ha nem írt 50sms-t, hogy "Megbántottalak?", "Haragszol?" "ne haragudj!" "Vedd fel" "hol vagy?" "Mit csinálsz most?" stb...


Egyszerűen kiakadtam rá. A többiek megértették elfogadták. Neki is volt egyszer haonsló, én mégsem akadtam ki...


Aztán volt olyan is, hogy beszéltem neki egy zenekarról, és rögtön a kedvenc zenekarja lett meg már az összes spotify listájára rátette.


vagy mikor mondtam neki h olvasok egy könyvet, ő azt megvette vagy letöltötte az internet legmélyebb bugyraiból és elolvasta még előttem.


facebook-on állandóan ír, ha nem válaszolok neki fél órán belül már csörget.

Mondtam már neki hogy vegyen visszább de megsértődött és alig bírtam kibékíteni utána. Aztán újra ugyan ezt csinálta.


Volt hogy találkoztam egy másik fiúbarátommal és ő meg csak váratlanul megjelent ott. Akkor kérdőre vontam, de nem árulta el, hogy kitől tudta meg hogy hol vagyunk.


Én nem akartam beleképzelni ilyesmit a barátságunkba, de most valahogy úgy érzem, hogy ez számára már nem barátság, hanem ragaszkodás vagy fanatizmus. Én úgy vélekedtem eddig, hogy lehet fiú és lány között barátság úgy, hogy valamelyik többet szeretne a másiktól. Azonban most ez egy kicsit más...

Próbáltam vele beszélni erről, de terel. És persze nagyon megsértődik...


Nektek volt hasonló?

Köszi



2016. jan. 28. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
te érzel íránta vmit?
2016. jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem. Igazából ez sosem merült fel bennem, hogy több legyen, mint barát. Egyszer egy barátnőm a fejemhez vágta, hogy hülyítem szerencsétlent, pedig nem hülyítem, semmi ilyen szándékom nem volt és ő se mondta soha. Ha mondta volna akkor nem lenne a barátom már...

Szóval ekkor gondoltam el elöször, hogy ha nekem sincs senkim meg neki se, akkor miért nem jöttünk össze ha közel állunk egymáshoz... Ez kb. egy pillanat volt, de nem tudok ránézni úgy. Nem vonzódom hozzá. Nem csúnya pedig és nagyon intelligens, de akkor sem...

2016. jan. 28. 23:25
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem tetszel neki

akár mennyire kinos is,ha igy folytatja tovább akkor tizstázni kellenne

2016. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Volt hasonló, a barátság csak addig működik, amíg egyik fél sem kezd el vonzódni a másikhoz.
2016. jan. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen barátság, de elég ritka. A legtöbb esetben előbb-utóbb egyik fél részéről kialakul a vonzalom, ha már nincs meg alapból az elején.


Nagyon tapasztalatlan vagy még.

Neked nincs sok fiú barátod, csak hiszed. Valószínűleg a 90%-uk többet szeretne tőled.

Ez a legjobb fiú barátod pedig teljes mértékben arra számít, hogy össze fogtok jönni.

Ha te ezt nem tudod viszonozni, akkor nagyon sürgősen tisztázzátok. Ja és ne úgy, ahogy általában a csajok szokták, szépítgetve, hanem egyértelműen.

Azt is meg kellene neki mondani, hogy ha te szeretnél egy ideig egyedül lenni, akkor ezt tartsa tiszteletben.


"Én úgy vélekedtem eddig, hogy lehet fiú és lány között barátság úgy, hogy valamelyik többet szeretne a másiktól."

Tévedsz, ez nem barátság, hanem viszonzatlan szerelem. A kettő között oltári nagy különbség van.

2016. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Azt elírtam. Az akart lenni, hogy


"Én úgy vélekedtem eddig, hogy lehet fiú és lány között barátság úgy, hogy egyik sem szeretne többet a másiktól."


Tehát, hogy nem lesz semmiféle vonzódás kialakulni később sem.


Vannak fiúbarátaim, akiknek segítek lányügyekben, és ők is nekem fiúügyekben. A legtöbbjükkel semmiféle kapcsolatot nem tudnánk kialakítani komolyabban, mert annyira különbözünk, meg szóval nincs az szikra...


A legjobb barátommal viszont közöltem a hétvégén a helyzetet. Megkérdeztem és tagadott, rosszul esett neki a feltételezésem, és azóta nem is beszéltünk.

Kiakadt, hogy hogy gondolok ilyet és hogy tudta h nem lesz ez ilyen egyszerű, mert elkezdett variálni meg beleképzelni ilyen dolgokat. Azóta nem beszéltünk, én nem kerestem, de írtam neki egy sms-t hogy bocsi, csak furi voltál.


Most adok neki időt. Szombaton már összejött egy olyan csajjal, akit én gyűlölök és tudja is nagyon jól...


Azt hiszem ennek a barátságnak itt vége :)

2016. febr. 1. 17:40
 7/7 anonim válasza:

Szia:)

Végül mi lett? Kibékültetek?:)

2016. okt. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!