Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csók a legjobb baráttal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók a legjobb baráttal. Rosszul tettük?

Figyelt kérdés
nem szeretem a srácot, de vele szoktam lenni és mindent meg tudunk beszélni egymással... múltkori buliján csókolóztam vele, pedig nem engem szeret,tudom.. és én se őt. másnap rám írt hogy "nem emlékszek rá" és azóta nem is beszéltünk és nem is akar találkozni velem. Tudom hogy az egyik fél többet érez, de nem én vagyok az és ő se. Most mit csinálhatnék?? Ő csókolt meg..
2013. máj. 20. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
fosd le :D
2013. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két fontos kérdés: hány évesek vagytok? Mennyire volt józan a srác? :) Mert egyébként kötve hiszem, hogy nem emlékszik, max. letagadja, mert zavarban érzi magát, vagy mert jelentett neki valamit a csók. Ha be volt rúgva, akkor lehet, hogy tényleg nem emlékszik rá.
2013. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem volt berúgva.. nekem írta hogy nem emlékszek rá.. ő igen.. csak hát énis, ebből azt szűrtem ki hogy megromlott egy kicsit a kapcsolatunk és hogy felejtsük el.
2013. máj. 20. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha józan volt, akkor kizárt dolognak tartom, hogy ne emlékezne arra, hogy megcsókolt.:) Hacsak nem csókolgatja végig a fél várost naponta, mert akkor visszavonom amit mondtam, de egyébként az ember az ilyet nem felejti el, főleg ha nem egy random valakiről van szó, hanem barátról.


Szerintem arról van szó, hogy nem tudja kezelni ezt a helyzetet, és inkább kihátrál belőle egy ilyen béna hazugsággal. Valszeg nem tudja, hogy te erre az egészre hogyan gondolsz vissza, hogy most elítéled-e őt, vagy bunkónak tartod, vagy megutáltad stb.

Ha meg akarod menteni a kapcsolatot, jobb ha megmondod neki, hogy te viszont emlékszel rá, és ez meg ez a véleményed, de ha tényleg azt akarja, akkor ne beszéljetek róla többet. Aztán meglátod, hogy reagál rá.

2013. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg kell beszélnetek. Voltam már hasonló szituációban, mi megbeszéltük és azóta is jóba vagyunk :)
2013. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!