Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel három éve élünk együtt. 32 éves. Van egy súlyos szembetegsége. Két hónapja ajànlottak neki egy munkát ahol mindennap vezetnie kellett volna de nem ment oda dolgozni. Az ismerősök,barátok visszahallottam hogy ezért rosszakat mondtak róla. Megvédtem de szerintetek kinek van igaza?
2016. jún. 10. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos szembetegséggel hogy kapott jogsit? Amúgy megértem,hogy nem vállalta el.
2016. jún. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor még nem volt meg a diagnózisa.
2016. jún. 10. 07:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátnődnek van igaza. Ezzel a saját és mások életét is veszélyeztetné. Az ismerősök meg buták, hogy ezt nem látják be.

De most nincs munkája a barátnődnek amúgy?

2016. jún. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Diagnózistól függetlenül ő nyilván érezte, hogy nincs minden rendben a szemével...
2016. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igaza van a baratnodnek, h nem vallalta el a munkat. Pont a vezeteshez kell a jo szem es elegge meg is erolteti a szemet az, h koncentralni kell.

Az ismerosok eleg tudatlanok lehetnek, ha ilyenert leszoljak szegenyt. Jol tetted, h megvedted.

2016. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!