Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akadt ki ezen ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadt ki ezen ennyire a párom, igaza volt?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy ma délelőtt otthon voltam, hajat szárítottam, és mikor végeztem kijött a falból a konnektor is, amikor húztam ki a hajszárítót. Hívtam a páromat, és mondta, hogy ne nyúljak hozzá, ha hazaér majd megcsinálja. De nekem kellett elmennem, és nem volt villany a fürdőben, így nem tudtam kisminkelni magam, ezért gondoltam visszarakom én a vezetékeket a falba, végül is csak vissza kell tolni, gondoltam én. De sehogy nem ment, sőt még az áram is elment az egész házban. És mikor megnézte a párom, kérdezte, hogy én ezt piszkáltam? Mondtam, hogy igen, megpróbáltam visszatenni, de sehogy sem akart ott maradni... És akkor olyan mérges lett, hogy elkezdett üvölteni velem, hogy teljesen meghülyültem, meg is rázhatott volna, direkt megkért, hogy ne b*sztassam, mért nem tudok egyszer az életben ráhallgatni, ehhez ő ért, ha azt mondja ne nyúljak hozzá, akkor nem nyúlok hozzá, megértettem? És még hasonlóakat mondott. Én meg csak ott álltam, és mondtam, hogy de hát lekapcsoltam az automatát, mielőtt hozzá nyúltam. De ő ettől meg idegesebb lett, és újabb 10 perc "fejmosást" tartott, hogy miért nem szabad cseszegetni nekem..

Szerintetek normális, hogy ezen így kiakadt? Nem értem mi rosszat csináltam...


2016. márc. 25. 19:22
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
89%

A beszélgetés melyik szakaszában mondtad neki, h de lekapcsoltad az automatát?

Am igen, kissé félthetett...

Estére békülős szex javasolt.

26/F

2016. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaza volt,ha nem értesz hozzá, ne játssz a konnektorral.

Féltett.

Ennyi.

2016. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is kiakadnék, ha meg vagy rá kérve. Hiába kapcsolod le az automatát, és mi van ha az a konnektor nincs sorba kötve egy kismegszakítóval sem? Csak úgy véletlenül.

Ne csinálj ilyet, képzeld el, ha megrázott volna, szerinted mit érezne...? Te mit éreznél egy olyan helyzetben?

2016. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

igaza volt,

meg tud ugy b$zni az aram, hogy elesel, a wc ulokeben vagy a porcelan mosdoban levered a fejed, elajulsz, elverzel es mire hazaer te mar kihultel


mivel nem egy jelentektelen aprosagrol van szo, hanem olyasmirol ami az eletedet kiolthatja, es a parod tudja hogy nem ertesz hozza, joggal volt duhos, mert amikor a fekete zsakba becsomagolnak, akkor mar nem er semmit, hogy mit mondott mit nem mondott

most akarja megertetni a makacs fejeddel, hogyha azt mondja, hogy nem, akkor nem!


aramot, ha nem ertesz hozza, es ha nem tanultad, akkor NEM ertesz hozza, nem piszkaljuk, meg akkor sem ha azt hiszed, hogy tudod mit csinalsz...

2016. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiscsillag!

1. Ha kihúzod a hajszárítót és nehezen jön ki, akkor az egyik kezeddel odafogod a konnektort.

2. Ha már megtörtént a baj, olyanra bízod aki ért hozzá, különben jó eséllyel agyonb...sz az áram

3. Ha mindenképp mókuskálni akarsz a vezetékekkel, legalább csapd le a biztosítékot!

2016. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Igen, igaza volt!

Biztos nagyon féltett és megijedt a lehetséges kimeneteltől.

2016. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

En ha sminkeni akarok es nincs aram, akkor vagy kimegyek a folyosora a termeszetes fenyre vagy zseblampaval / probalkozom. Vagy egyszeruen smink nelkul megyek aznap.


Bar szerintem jobban nezek ki elve smink nelkul, mint halottan sminkkel. :D

Konkluzio: a smink nem egeszseges. :D


Valasz a kerdesedre: Azert akadt ki a baratod, mert buta megoldast kerestel. A kisebb problemabol megnagyobbat csinaltal. Illetve nincs eleg onbizalmad, h smink nelkul menj emberek koze.

N

2016. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég egyértelmű :D
2016. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!