Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, volt már hogy elvesztette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, volt már hogy elvesztettek, vagy dobtatok egy férfit és azóta is bánjátok?

Figyelt kérdés

Arra a szituációra gondolok, hogy együtt voltatok valakivel, akivel miután szakítottatok, rájöttetek hogy egy értékes ember volt. De a szakítás előtt ezt nem láttátok be, vagy nem úgy tűnt.


Mi ennek az oka, mit szerettetek benne?

Hogy veszítettétek el?


Megköszönném, ha leírnátok a személyes történeteiteket, akár privátban is. Írjatok nemet és kort is


2016. jún. 10. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen volt és bánom mert azóta nem is találtam hozzá foghatót. Akkoriában fontosabbak voltak a barátaim meg bulizás stb.Aztán egy idő után ő feladta és szakított.Azt hittem majd lenyugodnak a kedélyek és ez csak egy kis szünet lesz.De sajnos nem,mert ő tényleg komolyan gondolta,azóta van párja több éve akivel boldogok.Ennyi a sztorym 27N
2016. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Sok esetben akkor is tudtam, hogy értékesek, mikor együtt voltunk, de nem működött a kapcsolat, kár lett volna szenvedni. Az ilyen srácok megmaradtak havernak, jóban vagyunk, de ennyi. Egyik exemet se sajnálom, hogy ex. Ez róluk nem mondható el ilyen egyöntetűen, de az ilyen exekkel pont emiatt nem is igazán tartom a kapcsolatot.

25/N

2016. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!