Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért várnak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért várnak el olyat a nőktől, amikre ők maguk sem képesek?

Figyelt kérdés

A nőktől elvárjátok, hogy akkor is legyenek szuperkorrektek, ha látszólag (abba most ne menjünk bele, hogy ez valóben igaz-e) ők kerülnek előnybe a nemük miatt, miközben azalatt a több ezer év alatt amíg ti voltatok hatalmon, ennek minden előnyét kihasználtátok az utolsó cseppig, bűntudat nélkül. Akkor miért nem lehet bevallani, hogy egyáltalán nem az igazságosság hajt benneteket, hanem ugyanolyan önzők vagytok mint bárki más, és elsősorban a saját jólétetek izgat?

Például: sírtok, hogy a bíróság anyapárti, de az nem volt baj, hogy régen válás esetén nem hogy hétvégi anyuka lett a nőből, hanem előfordult, hogy soha többet nem láthatta a gyerekeit.

Szóval akik háborognak hogy a rendszer kezd a nők számára előnyössé válni, azok milyen alapon várják el az igazságosságot, amikor erre ők sem voltak képesek?


2016. jún. 11. 15:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
mai embereket okolni a múltbeli emberek hibái miatt...O.o na téged sem az eszedért szeretnek.
2016. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen igazad van, emlékszem, több ezer évig én uralkodtam a nők felett, minden előnyt kihasználtam, bezzeg manapság ezt nem tudom megtenni, emiatt a fránya új rendszer miatt.


Kérdező, röviden, tömören egy barom vagy. Szerinted, aki most 25 éves, az mit tehet arról, hogy régen hogy bántak a nőkkel?

2016. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miért, szerinted ha hirtelen visszajönnének a régi idők és minden a férfiaknak kedvezne és semmiféle következménye nem lenne annak, hogy kihasználják az előnyeiket akkor hányan lennének igazságosak? Amúgy meg ilyen alapon azért is tök felesleges lenézni engem vagy az egész női nemet amit x vagy y egyén csinált.
2016. jún. 11. 16:02
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Igen, "én" tényleg 1000 évig nyomtalak el "téged".
2016. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Amúgy meg valószínűleg azok a férfiak is ugyanígy rinyáltak akik még a férfiuralomba születtek bele majd életük során kezdtek jogokat nyerni a nők. Ők sem húzták meg magukat, hogy juj de rossz voltam, akkor most a nőktől sem várok mást. Az élet különben sem úgy működik, hogy a múlthoz senkinek semmi köze, ettől nem lehet csak így elszakadni, beleivódik az emberekbe és továbbadódik akkor is ha nem pont akkor éltek. Különben meg a legtöbb férfi ma is a saját főlényét próbálja érvényre juttatni, szóval ez egyáltalán nem egy befejezett dolog.
2016. jún. 11. 16:11
 6/15 anonim ***** válasza:
Az addig oké, hogy fröcsögsz egy nagyot össze-vissza, de a jogrendszert szerintem rohadtul ne vidd bele, mert nem érdemli meg :(
2016. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy tényleg, miről beszélsz?
2016. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Még ha igazságos is lenne az ükapja viselkedéséért büntetni valakit, a hatalom és kiváltságos helyzet önmagában nem bűn. Vannak, akik visszaélnének vele, vannak, akik nem.
2016. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A nők elvileg egyenjogúságot akartak és amikor megkapták akkor meg még többet és még többet akartak. Mi értelme volt a különbségeket és a megkülönböztetéseket eltörölni ha most a másik oldalra billenne a mérce? Alapvetően az a baj, hogy a mai értelemben vett feminista már nem egyenlőséget akar hanem kiváltságot és baromi sok kiváltsága is van közben meg még mindig azon rinyál, hogy el van nyomva.
2016. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kezdjük ott, hogy nincs egyenlőség ma sem. Eleve milyen világ az, ahol valakinek harcolni kell azért, hogy többnek nézzék egy állatnál vagy vagyontárgynál, vagy hogy szavazhasson. Jó hogy nem már csókoljunk kezet a férfiaknak amiért engednek dolgozni meg ilyeneket amik miatt azt hiszed, hogy olyan nagy egyenlőség van. Persze ha meg a régi elvekhez ragaszkodna, és mondjuk elvárja, hogy eltartsák, akkor egy golddigger ribi. Ha meg az új elveket vallja, akkor hülye femináci, mert mi az má' hogy nem főz, mos, takarít, nevel gyereket, szop le a 3 műszak mellett? Na tessék így igazodjon ki az ember.


A mérleg egyik serpenyőjét meg csak akkor ér nézni ha a másikat is ugyanolyan elbírálásban részesíted. Pont erról szól a kérdés. Hogy az miért baj ha az egyik irányba billen a mérleg, ha évezredekig a másikba irányba billent és senkit nem érdekelt? Tényleg mindenki ennyivel elintézi, hogy nem "ő tehet róla, hogy régen mi volt"? Nem érdekel a nők elnyomása, akkor ilyen alapon ne érdekeljen a szolgaság, a gyermekmunka, a zsidók kiirtása, a világháborúk vagy akármi mert nekünk azokhoz már semmi közünk. Igazából akkor semmihez semmi közünk ami a mi kis mucsaröcsögei életünkön kívül történik. Buli, pia, dugás, éljünk a mának, szrjunk le mindent és ennyi? Elég kiábrándító.

2016. jún. 11. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!