Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudik a lány? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik a lány? Miért bánt meg azzal, hogy nem válaszol?

Figyelt kérdés

két éve ismerjük egymást, féléve próbálkoztam. Nem sikerült, de azt mondta, attól még találkozhatunk ketten.

Kb. 2 hónapja lett pasija. Azóta van, ha pl. irok neki, nem válaszol. Amikor találkoztunk, kicsit szemlesütve nézett, de amúgy készséggel mesélt az életéről. Azt mondta, nem kapja meg az üzeneteimet. Mondtam neki, hogy irok újra, nézze meg, mert ez igy nagyon rossz nekem. Azért se válaszol. Most szántszándékkal akar megbántani? Vagy mi van?


2016. jún. 12. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Na, és más üzeneteket megkap?
2016. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
biztosan meg. De ha te megtudnád, hogy nem kapod meg az fb üzeneteket, akkor felmennél laptopra. Ha ott sem, akkor meg irsz neki, hogy "nem, tényleg nem jönnek meg a dolgok"
2016. jún. 12. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy időszak, amikor a Facebook összevissza kezelte az üzeneteimet.
2016. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És nem, nem megyek fel másik gépre, mert csak egy gépem van. :-)
2016. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

amúgy SMSre sem válaszol...


kérdezzem meg tőle finoman élőben, hogy akkor lehetőleg ne is köszönjek neki többet, valamilyen okból kifolyólag?

2016. jún. 12. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Te akarnál még vele összejönni, vagy elfogadtad, hogy kizárólag barátság lesz köztetek?
2016. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
elfogadtam, bár most úgy tűnik, barátság sincs.
2016. jún. 12. 19:51
 8/8 anonim ***** válasza:
35%

A kérdésre válaszolva: azért, mert nincs elég gerinc benne, hogy korrekt módon egyenesen a szemedbe mondja, hogy mi a helyzet.


Gondolom eddig kb. úgy volt vele, hogy talonba jó leszel, ha nagyon nincs már más, meg jól esett az egójának, hogy valaki odavolt érte, meg hogy ő milyen rendes, hogy ennek ellenére találkozgat veled. Most már viszont van barátja, így erre a fajta egónövelésre már nincs szüksége.


Nekem is volt ilyen élményem, és sajna elkövettem azt a hibát, hogy a "semmi értelme elrontani a barátságunkat" alapon inkább magamba fojtottam a dolgot, és tűrtem - irdatlan nagy károkat okozott, szóval nem ajánlom, hogy ezt tedd.


Szerintem hagy a manóba, esetleg ha akarod, akkor közöld vele, hogy ez veled szemben messzemenőleg nem korrekt eljárás, így meg neked ez nem pálya, és utána ne keresd többet.

2016. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!