Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elengedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elengedni?

Figyelt kérdés

Lassan egy eve megismertem egy ferfit egy tarskereson (tinder), nem talalkoztunk, de nagyon sokat es nagyon jol elbeszelgettunk. Tobbszor toroltuk magunkat a tinderrol, neki es nekem is voltak probalkozasaink masokkal, de mindig "visszatertunk" egymashoz. En mar szoba hoztam a talalkozot az elejen, de akkor nemigazan hajlott ra.

A lenyeg az, hogy egyszeruen folyamatos ra gondolok, nekem o kell es ez van mar egy eve... :(


Tanacsok?


2016. jún. 12. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki a számítógépedet és menj ki a városba, ahol hús vér emberekkel tudsz kommunikálni személyesen!!


Remélem tudod, hogy 1 évet elpazaroltál az életedből a semmire, mivel semmi nem lett ebből a dologból!

2016. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!