Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsik az igényeim? A következ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsik az igényeim? A következőket keresem egy lányban, nőben?

Figyelt kérdés

Pusztán pár tulajdonságot említenék, legyen törődő, türelmes, odaadó, gondoskodó, szerethető, megbízható, hűséges, intelligens, és szeressen.


Külsőre nincs ideálom.


Ennyi, és nem több.


2016. jún. 12. 23:08
 1/8 MilitaryTurtle ***** válasza:
100%

Nagyja az szinte alap dolog lenne.

Nekem se mások az elvárásaim de sokan így is felakadnak a rostán.

2016. jún. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Linó03 ***** válasza:

Nekem akkor van barátom, ha szeretem. És ha szeretem, akkor törődő is vagyok, türelmes, odaadó, és hűséges is. Nem egyéb okból, csak szimplán, mert tényleg szeretem (na jó, meg egy kicsit elvből is vagyok hűséges). Szerethetőnek szerintem szerethető vagyok, és jellemzően senkinek, de a barátomnak főként nem szeretnék csalódást okozni, tehát remélhetőleg megbízhatónak is tartanak az emberek.

Mindent összefoglalva: nálam a felsoroltak lényegében maguktól értetődőek, ha együtt vagyok valakivel. Illetve intelligencia vagy van, vagy nincs.

2016. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Ezek basic skillek. :P
2016. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem alap egyáltalán.

Én például iszonyat türelmetlen fajta vagyok.

2016. jún. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Türelem alatt főként lelki türelemre gondoltam a másik fél felé, akihez sok türelem és gondoskodás kell, mert különben nagyon elromolhatnak a dolgok.
2016. jún. 12. 23:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
most leirtad az anyád a nagyi és egy disney hercegnő keverékét
2016. jún. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kicsik, nagyok, csak pár tulajdonság, de ritka így egyben egy nőben. Talán a türelem a legnagyobb erényem, mert hozzám is kell türelem. Ma már mindenki rohan, meg lelkileg kitartó emberbôl van a legkevesebb. A legtöbben feladják az elején, ha gond van. Csak egyszer kísérleteznek közeledni.N
2016. jún. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kevesnek tunik de hosszu tavon mar ezt nehez nyujtani hiszen mindenkinek vannak rosszabb napjai
2016. jún. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!