Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom mindig bealszik. Idegesí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mindig bealszik. Idegesít. Miért esik rosszul?

Figyelt kérdés

Sajnos hetente csak egyszer-kétszer tudunk találkozni, szóval a hét többi részében marad a telefon, de inkább a Facebook. Mostanában elég sokat tanulok, így főleg esténként megyek fel, de mostanában, 1-2 hete egyszercsak eltűnik köszönés nélkül, és csak hajnalban vagy reggel ír, hogy elaludt. Nincs semmi dolga, egész nap otthon van. Rosszul esik, mintha nem is érdekelném. Tanulással is sietek, hogy tudjunk beszélni, de ő sehol.

Lehet, én vagyok túl érzékeny, de én tuti nem tudnék úgy elaludni, hogy várom, hogy a párom írjon.


2016. jún. 12. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen mezdett el "bealudni" minden nap akkor valószínűleg megunt téged.
2016. jún. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen, meg az exem is ilyen volt. Unokatesóm is bármikor elalszik bárhol.

Én azt hittem ez ilyen férfi betegség/adottság, hogy bármikor egy perc alatt elalszanak.

Rohadt idegesítő, de mindog próbálok megértő lenni, vagy legalább azt a látszatot kelteni.

2016. jún. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Az én párom is ilyen. Borzasztó idegesítő. Egy filmet is utálok már esténként nézni, mert a félénél bealszik én meg nézhetem egyedül (ami mellesleg nem is érdekel). Az se segít, ha fel van oltva a villany és a szemébe világít, sőt, ha ül akkor is látszik, h majd leragad a szeme. Fogalmam sincs mitől lehet így elálmosodni, pláne ha egész nap nem csinál semmit. Borzasztó
2016. jún. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, hamar bealszom, mégha "nem is csinálok semmit se" .. mert valamilyen szinten az is fárasztó... egyszerűen ilyen a biológiai órám, hogyha este fél 11 van, akkor már csukódnak a szemeim. Lehet idegesítő, viszont szerintem meg nem mindent olyan rohadt későre kellene tenni, főleg ha a párjáról van szó az embernek... tudjátok KOMPROMISSZUM!! Nálad meglehet érteni, mert tanulsz, viszont más esetbe meg ne nyavajogjatok ha a párotok hamar bealszik! Nem csak este lehet filmet nézni! 20/L
2016. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!