Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm nagyon pénz-orientált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nagyon pénz-orientált ami engem idegesít! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden beszélgetés alatt kitér a pénzre, hogy így - úgy kellene pénzt keresni, ő mindig azon volt hogy pénzt keressen és miből kellene pénzt keresni. Pénz, pénz, pénz pénz. Ez már nagyon idegölő. Én elhiszem, hogy kell a pénz és meg kell dolgozni érte stb de akkor is nem minden ennyire a pénz!
2016. ápr. 21. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint neki ennyire minden. Megszoksz vagy megszöksz? Mert változtatni a másikon sosem jó ötlet, nem jön be.
2016. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
dugd meg 1-2x utoljára, mert ahogy látom nem sokáig lesz rá lehetőséged csóróként.
2016. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem a te pénzedet akarja elszívni, akkor mi a problémád?
2016. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem is bosszantana, nekem sem ilyen az értékrendem. A pénznél sokkal fontosabb dolgok is vannak. Kell egy minimum, hogy az ember tudjon normális körülmények közt lakni, legyen normális minőségű kajára, de ezen felül már nem ezen múlik a boldogság.

Sajnos aki ilyen, annak soha, semmi nem elég, mindig hajtani fogja a pénzt. Mindig megszokja az éppen aktuális életszínvonalat, és keresni fogja, hogy hogy lehet még több, erről szól az élete. Közben semmivel sem lesz boldogabb, legfeljebb kis ideig, miután vesz valamit.

Én már rájöttem, hogy bármit is vettem, amire vágytam, az csak kis időre boldogított. Ugyanígy a legnagyobb fizuemelésemtől sem lettem boldogabb semmivel.

Tárgyaktól nem leszünk boldogok, akármennyit is harácsolunk össze belőle.

2016. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!