Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkívánok másokat a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkívánok másokat a párom mellett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem nagyon, de sajnos nem néz ki annyira jól (nincsen kigyúrva, stílusa nem tetszik) próbáltam már utalni rá, hogy tegyen valamit, de nem nagyon érdekli, csak azt mondja, hogy ő ilyen. Ez nagyon egoistán fog hangzani, de én jobb csaj vagyok, mint ő pasi. Egy csomó jópasi rámhajt, én meg persze mindig elküldöm őket fájó szívvel, mert azért el tudnék képzelni velük pár dolgot. De a barátomat meg nagyon szeretem, és ő is engem, belsőleg mindenkit überel. Mit tegyek, hogy ezek a bűnös gondolatok ne mérgezzék meg a kapcsolatomat? Mert már elkezdték sajnos.
2016. jún. 13. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak te tehetsz róla. Ha nem vonz, miért vagy vele? Az a lényege a kapcsolatnak, hogy kívül-belül vonzzon az ember. Magadat erőszakolod meg ebben a helyzetben...
2016. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyél nyilt mutasd meg neki ezt a kérdést és változtatni fog ha nem akkor nem szeret eléggé ha nem képes egy kicsit sem alkalmazkodni hozzád vagy érted
2016. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot tehetsz.

1. Teret engedsz ezeknek az érzéseknek, "hagyod magad", és szakítasz a pároddal.

2. Tudomásul veszed, hogy olyan nincs, hogy egy életen át csak a párodat látod rózsaszín ködfelhőben glóriával a feje fölött. Olyan mindig lesz, hogy megkívánsz másokat. Igaz, nem 3-4 év után, de később igen (nem tudom, mióta vagytok együtt). Olyan is mindig lesz, hogy rádhajtanak, és olyan is, hogy a párodnál jobb pasik hajtanak rád. Ettől nem kell elszállni, ez nem érdem, csak tény. Aki szép nő, az "így járt". Naszóval. Ha ez megvan, tudomásul veszed és elfogadod, onnantól van az, hogy megérted: a hűség döntés kérdése. Nem nagy kunszt nem megcsalni a párodat fél-1 év után, amikor nem is látsz mást rajta kívül mást, izzik köztetek a levegő, a szex isteni... stb.

Az a nagy kunszt, ha olyan a kapcsolatod, amiről tudod, hogy az égvilágon semmiért, de semmiért nem éri meg kockáztatni, hogy elveszítsd. Ha szépen fel tudod tenni a mérleg egyik oldalára az elmúlt éveiteket, a jövőbeli terveiteket, a sok sz..rt, ami együtt megéltetek és túléltetek, az érzést, amikor veled van... stb., a másik oldalra pedig azt a hihetetlen, mindent elemésztő vágyat, amit (pl.) a kollégád iránt érzel, és úgy érzed megőrülsz, ha nem teper le most azonnal... és azt tudod mondani, hogy ez most egy pillanatnyi érzés, ami elmúlik. Tehetek érte, hogy elmúljon, és teszek is, mert a párom sokkal fontosabb ennél.

Persze az is lehet, hogy a mostani párod nem "az igazi" számodra, nem ér annyit a kapcsolatotok, hogy hosszú távon ellenállj a kísértésnek... ezt csak te tudod eldönteni.

2016. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hiába a belső,ha külsőleg nem tudod elfogadni.Szerintem ezt hagyjátok,mert talán lesz olyan nő,aki külsőleg is vonzódik hozzá és te is találhatsz olyat,aki neked tetszik kívül-belül.

Ez szerintem nem fog elmúlni.Vagy mindig zavarni fog,vagy megcsalod.A legjobb megoldás erre,ha külön folytatjátok.

2016. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Nem akarsz leszopni?

Egy jo pasi

2016. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt, de ha már most ekkora probléma ez neked, akkor mi lesz évek múlva? Szerintem eleinte az a normális ha a párunkat kívül-belül számunkra megfelelőnek látjuk. Ne haragudj, de inkább hagyd ott, mert ez jobb nem lesz csak rosszabb. Ha lenne mögöttetek sok sok év és közösen megoldott problémák, még azt mondanám az ér annyit hogy kicsit önmegtartóztatást gyakorolj, elvégre nem vagyunk állatok :) De fiatalon, és rövid távú kapcsolatban inkább hagyd elmenni.
2016. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noren1989 ***** válasza:

Hagyd ott a fickót.


Legyél jópasikkal. (Egy nem jó pasi, 26/F)

2016. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!