Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem éreznéd magad furcsán/butá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem éreznéd magad furcsán/bután/lealázva ebben a helyzetben, főszerepben egy csinos nővel?

Figyelt kérdés
Szóval a szitu: belváros, sétálsz az utcán, az egyik lépcsőházajtóban szerencsétlenkedik a csomagjaival egy csinos nő. Odalépsz hozzá, köszönsz, felajánlod, hogy megtartod az ajtót, amíg bepakol. Amikor végez, meglepetésedre megkérdezi, hogy "no, te nem akarod elkérni a számomat?" Te hirtelen nem is érted, mire akar kilyukadni, majd néhány pillanat múlva összeáll nálad a kép: "a csinos nő problémával küzd és jön a superhero megmentő" szituáció feltételezése! Naná, hogy sok puncira éhes kandúr önfeláldozó hősként használja ki a lehetőséget az ismerkedésre, vagy többre. Kivéve ugye téged, mert mindenféle hátsó szándék nélkül te pusztán csak segítettél egy ügyetlenkedő nőnek, sem névre, sem számra, sem FB-ra nem vagy kíváncsi. Mire megszólalnál, ő azonnal közbevág: "Ah, te vagy idén az első férfi, aki nem kérdi sem a nevem, sem a számom, sem a FB-om, köszi, szia!" És ezzel becsapódik az ajtó. Hogy éreznéd magad a férfi helyében, s mit gondolnál ebben a rögtönzött szituációban szereplő nőről?
2016. jún. 13. 19:00
 1/7 MilitaryTurtle ***** válasza:
57%
Röhögnék, mert egy eléggé beképzelt és ennek hangot is ad.
2016. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Semmit nem gondolnék, mennék tovább a dolgomra. Csak az küldené el a nőt melegebb éghajlatra magában, aki szintén puncit remélne tőle ezért. :]
2016. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Erről eszembe jutott egy saját sztorim. Egy rendezvényen dolgoztam fotósként, és megszomjaztam, beálltam az italpulthoz. Előttem két férfi állt, várakozás közben beszédbe elegyedtünk. Amikor elértek a pulthoz, egyikük felém fordult, megkérdezte, mit kérek, és amikor megkaptam, az én fogyasztásomat is a saját számlájukhoz íratta. Aztán szépen elköszöntek és elmentek.

Az este folyamán többször összefutottunk, láttam, hogy társasággal vannak, fotóztam is őket, de meg sem próbáltak közeledni.

Mivel azon az estén folyamatosan kaptam az egyértelmű ajánlatokat és részeg férfiak próbáltak fogdosni, így én is nagyon tudtam értékelni egy gesztust egy olyan férfi részéről, aki NEM akart felszedni. Egyszerűen jólesett, hálás voltam neki érte.

2016. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első: Lehet beképzeltségnek nevezni, de amikor aznap a 34. puncira éhes kan mászik a képembe, akkor sajnos a 35.-ről is azt fogom feltételezni, hogy akar tőlem valamit. Ez annak folyománya, hogy a kognitív képességeim megfelelőek, az agyacskám szépen megtanulta, hogy ha egy pasi odajön, akkor x lehetséges verzió fog most bekövetkezni, amiknek a vége az, hogy adjam meg a számom, menjünk el kávézni, vagy nem zavar, hogy van barátod (elég, ha csak megdughatlak). Ez egyszerű kognitív agyi folyamat, pontosan ugyanolyan, mint Pavlov meg a kutyája (remélem, mindenki ismeri...). Ha egy szituációt elég sokszor élsz át, akkor önkéntelenül is ugyanazt a forgatókönyvet várod. Ezt sokszor, sok más esetben meg lehet ám figyelni, de milyen érdekes, ebben a helyzetben már beképzeltségnek hívják... :)


Kérdező: lehet, h nem úgy tűnt, de én szinte biztos vagyok benne, hogy ezt megkönnyebbülve, kvázi dícséretnek szánva mondta. Én is voltam már hasonló szituban, és tényleg jó érzés, megkönnyebbülés, amikor kiderül, hogy a pasit nem a punciszag vonzotta oda... az már más kérdés, hogy az említett nő nyilvánvalóan sietett, ezért vágott a szavadba (ami minden helyzetben udvariatlanság).

De - magamból kiindulva - ez semmiképpen sem lealázás, sőt... én kifejezetten értékelem, ha valaki tovább lát a farkánál, és tényleg a szimpla emberi udvariasság motiválta, hogy segítsen nekem. Ha egy nőt nonstop "zaklatnak", inkább "felnéz" egy ilyen helyzetben a férfira, és örül neki, nem pedig lenézi és meg akarja alázni... (ellenben az előző 34-gyel: na őket lehet, hogy valóban lenézi... de ez már más téma.)

2016. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondanam h nem gyozott meg. :)


Az elet nagy problemaja a csajnak, szegenykenek rossz lehet, h mindenki kedves vele, at tudom elni a helyzetet. ja megse :D

2016. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hülyékkel nem érdemes foglalkozni.
2016. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 opened paradise ***** válasza:
"Nem és megadni se szeretném,csak egy lord vagyok,bocsi."
2016. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!