Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal kb 1 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal kb 1 éve vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Eleinte ugye figyeltem arra,hogy nézek ki elotte stb, de mostanaban mar nem annyira, csak ha megyunk valahova,amujgy mar leszarom hogy nezek ki elotte.Ez idovel kiábránditana belolem?Kéne egy-két alkalommal azért "csinosan" oltoznom?Vagy mar nem szamit?Tapasztalatok?Mit gondoltok?Általaban hogy van ez?

2016. ápr. 26. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell állandóan csini vilinek lenni nekem izgató ha egy szép lány egyszerü ruhákba van.
2016. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem,koszi :)
2016. ápr. 26. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze, néha öltözz fel szépen, csinosan, de otthon nem kell nagy esélyiben várnod tűsarkakon, érthető, ha a saját otthonodban pl melegítőben, vagy otthoni kényelmes cuccban vagy.


De ha elmentek randizni, valamilyen programra, igenis öltözz ki, néha meg is említheted, hogy Neki öltöztél fel ilyen szépen, biztosan nagyon jólesne neki.

2016. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól fögg, mit értesz az alatt, hogy nem érdekel, hogy nézel ki.


Szerintem (egy idő után főleg) eléggé lohasztó, ha a másik egyáltalán nem foglalkozik magával otthon, teljesen mindegy, férfi vagy nő az illető. Nem azt mondom, hogy kisestélyi meg smink (én utcára sem, alkalomra sem sminkelek, mindketten így szeretjük a férjemmel), de kényelmes játszósból is van csinosabb darab. Én személy szerint elég rosszul érezném magam, ha slampos lennék otthon (kinyúlt melegítő, zsíros haj és társai), na meg az sem tetszene, ha például a férjem lyukas leevett flangálna otthon.. nem szexi, na :)


De ha csak arra érted, hogy nem vágod puccba magad, azzal semmi gond, teljesen természetes.

2016. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*lyukas leevet gatyában


ez lemaradt, bocsi :) Előző.

2016. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 pörölycápa ***** válasza:

Engem a szüleimen kívűl a párom lát leggyakrabban kócosan, smink nélkül, melegítőben. Olyan párt kell keresni, akinek így is tetszel. Legalábbis én biztos nem lennék hajlandó mindennap sminkelni csak azért mert a párom is ott van, vagy épp otthon a főzéshez a legcsinosabb ruhámat felvenni. Persze ha elmegyünk közösen valahová, akkor azért kicsípem magam, de otthonra minek?

Ha attól kiábrándul belőled hogy lát téged natúrban, akkor nem is szeretett igazán.

2016. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 pörölycápa ***** válasza:
Viszont a 4-essel egyet értek, hogy azért nem kell átesni a ló túloldalára, és még az igényesség határain belül lehet leszarni, hogy az ember hogy néz ki. Vagyis ha koszosan, büdöden, 2 hete nem mosott hajjal jelensz meg, akkor az kiábrándító.
2016. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy mit takar a leszarom, hogy nézek ki. Mert az más, ha otthon melegítőben vagy, és nem szoknyában-magassarkúban meg kipingálva, meg az is, ha közben full igénytelenné válik vki (zsíros haj, koszos ruhák, beizzadt pizsamában egész nap, ha vki nem beteg)... utóbbiból ki lehet ábrándulni, előbbiből normális pasi nem fog sztem.
2016. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

a leszarom alatt azt értettem,hogy egyszerű,otthoni ruhákban vagyok,néha smink nélkül.Koszonom a válaszokat.:)

Illetve az is néha aggaszt,hogy még ha ki is csípem magam itthonra akkor annyit sem mond,hogy de csinos vagy, vagy hogy de szép vagy. A szemem szokta dicsérni,ha kivan festve.

Azt hiszem,ez is közre játszik,hogy nem csípem ki magam altalaban.

2016. ápr. 26. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!