Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy emiatt nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy emiatt nem akar velem összejönni a pasi?

Figyelt kérdés

Most van kialakulóban valami egy pasival, illetve lehet mégsem, mert elég gázos a helyzet. A lényeg, hogy van egy meleg haverom. Olyan a kapcsolatunk, hogy aki nem ismer minket, az azt hiszi, hogy együtt vagyunk. (Oké, nem smárolunk, meg ilyenek, de mégis) Nagyon nagyon jó a kapcsolatunk, rengeteg időt töltünk együtt, én ezt általában dokumentálom is, közösségi oldalakon is sok közös képünk van, meg ilyenek. És egyébként baromi jó pasi, ez már szúrta pl. a volt barátom szemét is, de nem akadt fent ennyire a témán. Ez az új srác viszont...látott rólunk egy képet, és már kérdezősködött, hogy ki ez. Mondtam hogy haver,meleg,no para, de hogy miért alszol vele? Miért fogod a kezét? Tuti nem meleg, mert jól néz ki (?!?) és amúgy mióta ez volt, ritkábban keres, fura a viselkedése, stb.

Létezik, hogy ez visszatartja? Vagy én reagálom túl?

18/L


2016. jún. 13. 19:42
 1/7 L.Bandita válasza:
0%
A melegekkel csak a gond van látod? Hozd össze a meleget valami másik ratyival, hogy ne veled akarjon állandóan lógni így lesz egy egészséges haveri kapcsolat. Később meg pattintsd, mert egy normális közegben csak gondod lesz vele.
2016. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Blade Bone ***** válasza:
54%
Gáz vagy... ez a gond, minek alszol hapsival? Kit érdekel hogy homi, ha töke van? Ennyi erővel a bugyidba is beengedhetnéd...
2016. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
86%
A legegyszerűbb ha elgondolkozol rajta visszafelé, te örülnél hogy ha ez a pasi egy leszbi csajjal aludna/fogná a kezét?(mondjuk hogy dögös a leszbi csaj)
2016. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 L.Bandita válasza:
Keressetek egy bi-szex srácot és csináljátok hármasban.
2016. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak szerintem nem gáz ez? :D


Lehet, hogy emiatt nem akar veled összejönni, igen.

2016. jún. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Én is d*gtam egy olyan csajt, aki pasizott velem meg csak d*gott és azt híresztelte b*zi vagyok. A barátnői is mind megakartak téríteni az igaz útra, de csak stikliben, hogy más meg ne tudja.


A "b*ziságnak" tudták be, hogy nem áll fel rájuk a f*lansz, mikor b*gyi divatoztak pizsipartin, pedig csak ki voltam facsarva rendesen :)


Életem legboldogabb 3 éve volt, de sajnos kiderült a turpisság.

2016. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát amilyen intim kapcsolatotok van, szerintem ha emellett barátod is lenne valaki más, ahhoz már többszerelmű fiú kell, mert mégiscsak közeli a kapcsolatod a meleg haveroddal, hiába nincs köztetek aktus és csók.

Monogám fiút mindig zavarni fog ez.

2016. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!