Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mi alapján? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mi alapján? L

Figyelt kérdés

Szóval. Ti mi alapján lájkolgattok képeket fb-on?


Csak azért kérdezem, mert tetszik egy srác, én is neki, de ez "csak" tetszés. Viszont szoktam látni, hogy lájkolgatja más lányok képeit, van, hogy több képüket.


Ilyenkor az van, hogy veszett fejsze nyele az egész?


Nálatok ez hogyan működik?


U.i: Akinek nincs fb-ja vagy nem aktív az oldalon, ahhoz nem szól a kérdés. Köszönöm!


2016. jún. 13. 21:22
 1/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
61%
Nem csak annak a lánynak a képeit szoktam kedvelni, akitől akarok is valamit. Szóval nálam ebből nem lehet ilyen következtetéseket levonni. De szerintem más is így van, hogy több ember képeit is belájkolja.
2016. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Az a legjobb, amikor valaki megoszt egy videót, például állatkínzásról, vagy feldolgozó üzemek állapotairól és mindenki lájkolgatja. Ergo tetszik nekik a dolog és élvezik??

Csak azért mert lájkolta egy lány képét, még az a lány nem fog neki bejönni. De ha mégis így lenne, akkor most per pillanat tetszel neki te, + az a sok másik is akiket lájkolt? Akkor te most hanyadik is vagy a "sorban"?

Semmit sem jelent a lájk.

2016. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha én lájkolom egy lány ismerősöm képét, az egy szimpla bók, amit a férfiak udvariasságból is mondanak néha a nőknek. Egy egyszerű, mindennapi "csinos vagy". Semmi egyebet nem jelent.


32F

2016. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi alapján, mert nem lájkolgatok.
2016. jún. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
⬅⬅⬅ A tini rovat arra található. Amúgy meg az alapján, hogy tetszik a kép. Mily meglepő!
2016. jún. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!