Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akiknek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akiknek az extrém magasságú fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
215 cm felett

2016. jún. 14. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

A hegymászás nekem már extrém sport...

Ilyen rozogák mint én már beérik az első emelettel.

2016. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hús vér emberre gondoltam, nem hegyre. Nem értem a válaszod...milyen 1. emelet?!


Tudod lehet poénkodni, de senki nem tehet arról, hogy mekkorára nő mert ez genetika, vagy túlzott hormontermelés, gigantizmus. Én magam 224 cm vagyok és 19 éves, de az orvosok szerint akikhez elmentem, azt mondták, hogy ez természetes növekedés, nem vagyok torz stb.

2016. jún. 14. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd nem megbántani akartalak. Egyszer udvarolt nekem 195 cm magas fiú...

Azt gondolom, hogy könnyebben fogsz párt találni mintha törpe növésű lennél.

2016. jún. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelen, ha még kis is néz hozzá valahogy, aztán ha még jófej is akkor az már félig szerelem. :D
2016. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 180 körüli/feletti lányoknak biztosan.


Nekem volt 190-192 körüli kapcsolatom, imádtam, de a nyakam folyton görcsben állt, így szakítottam vele. Hiába helyes, meg intelligens, ha két perc után kitörik a gerincem is.

2016. jún. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!