Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínos sex- sztorikat légyszi!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos sex- sztorikat légyszi! Vveletek történt meg, vagy hallottatok róla, esetleg valami haverral? Írni! XD

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 18:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Annyira kicsi volt a fiúnak, hogy mondtam neki, hogy jól van, mostmár beteheti, mire ő: már bent van. Erre én elbőgtem magam, mire ő kérdezte, h mi a baj. Majd vmit hablatyoltam és elhúztam. :(
2010. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
én lovaglás közbe bevágtam a fejemet a falba hát besírtunk a röhögéstől xDD
2010. ápr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

18:13 Hát komolyan észre sem venne hogy miért bögsz?


18:23: Ez nagyon nagy! XD

2010. ápr. 12. 18:27
 4/15 Andrewka ***** válasza:
97%

Nyáron laza délutáni szex, majd pedig találkoztunk pár baráttal. Nem tudom milyen okból de a párom az ölembe ült. Vékony világos ruhában voltunk. Amikor pár perc múlva felállt jó kis folt volt a nadrágomon. Óvszer nélkül szeretkeztünk és azt hitte már minden kijött belőle, de ezek szerint mégse. Írtó ciki volt.


22/f

2010. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát ezek szerint...............
2010. ápr. 12. 18:55
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

barátommal szeretkeztünk, és azon a héten a fölöttük lévő szomszédnak tönkrement a mosógépe és leáztak.

megcsinálták a plafont ahogy kell, de ezek szerint még sem volt túl jó, mivel éjjel 2kor szex közbe ránkszakadt a plafonról a vakolat.

akkora hangja volt hogy a szülei ész nélkül rontottak be, ráadásul a bátyja is akkor ért haza a buliból...

mondanom sem kell hogy milyen ciki volt, meztelenül vakolatosan az egész család előtt...

az anyja meg hogy oldja a hangulatot megszólal: gyerekek ti aztán szeretitek egymást, a falak is beomlanak...


20L

2010. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 titoook válasza:
100%

az előzőekre xD

a párom nálam volt estefele. Már sötét volt, de nem aludt nálunk, viszont a barátnőm igen... Jah és öcsém lent volt a játszótéren, és hátt be voltunk egymásra indulva párommal. a pasim odaszolt egyet (eléggé érthető hangsúllyal) a barátnőmnek, hogy nézze már meg hogy hazaért-e már öcsém... elég gáz, de belekezdtünk a dolgokba, erre a csaj benyitott, hogy "nem, nincs"... szerencsére sötét volt, semmit nem láthatott, és rögtön kiment, de gondolhatjátok hogy milyen gáz volt xD

2010. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Oktogonos mekiben lebukni ciki?
2010. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Igen, az nagyon ciki :D
2010. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
garzonban szerelmeskedtünk a párommal, mikor egy szomszéd beszólt, hogy figyelmeztessen, nyitva van a bejárati ajtó - ááááááá, rosszul csukódott és ha nem volt kulcsra zárva, akkor kinyílt, nem tudom, hány embernek szereztünk kellemes perceket, de most is vörös vagyok, ha eszembe jut
2010. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!