Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínos sex- sztorikat légyszi!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos sex- sztorikat légyszi! Vveletek történt meg, vagy hallottatok róla, esetleg valami haverral? Írni! XD

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 18:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Abban a mekiben sem eszek többet :D

Még nyáron esett meg velünk ez a sztori: A pasimmal hazafele utaztunk kocsival, amikor ránkjött a szerelmeskedhetnénk. Esteledett már, ezért leállt az út szélére, és mi egymásnak estünk. Kis idő múlva, amikor már nagyban benne voltunk a "munkában" bekopogtat vki a kocsi ablakán. Két rendőr volt! Látták, h egy kocsi áll az út szélén, és azt hitték, h segítségre szorulunk, mert lerobbantunk. Gondolhatjátok, h milyen ciki volt, totál meztelenek voltunk! A két rendőrnek meg majd kiesett a szeme úgy néztek és közben folyamatosan a zseblámpával a szemünkbe világítottak. Szerencsére levágták, h mi a szitu, nem is piszkáltak minket. Csak megjegyezték, h máskor ezt inkább a 4 fal között bonyolítsuk le!

2010. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
99%
Levettem a gatyám meglátta a pici farkam röhögögörcsöt kapott és azzal a lendülettel otthagyott...
2010. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
:D
2010. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
98%
Vigyáznom kellett a kisuncsiaimra egy 7éves és egy 4éves!A párommal megkivántuk egymást és hát bementünk a fürdőszobába!De azt hitték hogy csak én vagyok bent, mikor végeztünk a pasim elbujt a zuhanyzófüggöny mögé és amikor kiértem a 4éves kiscsaj ott hallgatozótt a fürdő előtt!Sült a képem meg féltem nehogy beáruljanak keresztapámnak!
2010. ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
82%
Meg szűz vagyok 😂
2020. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!