Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom bemutat hétvégén a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom bemutat hétvégén a gyerekeknek, vigyek nekik valami apróságot, hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Párom elvált és van 2 kisfia a házasságából. 11 és 6 évesek. 15 év korkülönbség van köztünk. Úgy érzem valami apróságot illene vinnem a gyerekeknek, de fogalmam sincs, hogy mit, hisz még nem ismerem őket. A történethez hozzátartozik az is, hogy párom osztrák, így gondoltam talán valami jellegzetes, de minőség magyar édességet kellene vinnem. Kérlek adjatok pár tippet :) Kicsit izgulok nekem teljesen új ez a helyzet.
2016. jún. 15. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valami játékot kellene vinned, annak jobban örülnének. A "párod" biztosan tudja minek örülnének, szerintem kérdezd meg tőle. De a fiúknál mindig bejön az autó, úgyhogy azzal nem lehet mellé fogni.
2016. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Játékot azért nem terveztem, mert tudom, hogy van nekik annyi minden extra cucc :)
2016. jún. 15. 18:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egy jelképes táblás csoki vagy valami édesség. A 11 éves gyerek lehet nem igazán értékelné már a kisautókat.
2016. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem vinnék csokit elsőre, inkább több féle gyümölcsöt. -és megkérdezed személyesen leg közelebb mit vigyél?
2016. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a játék vásárlása nagyon túlzás lenne 1. találkozás alkalmából... 1-1 tábla csoki tökéletes! :) Valami Boci csokit tudnék elképzelni, ami jellegzetes, vagy egy családi kiszerelésű Túrórudi csomag :) Esetleg ha tényleg különleges magyar édességet szeretnél, akkor ajánlom a Stühmer termékeket! :) Nagyon jópofa csomagolású édességeim vannak! Én ha kisgyermekes vendégségbe megyek akkor mindig általában ezt a fajtát szokom vásárolni a kicsiknek : [link] --> nagyon jópofa és ilyet nem találnak minden egyes boltban! :) Igaz, drágább mint egy Boci csoki, de megéri, mert nagyon finom nyalánkság! :)
2016. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a párod, jobb vele megbeszélni, hogy senki ne érezze úgy, hogy esetleg "meg akarod vásárolni" a srácok szeretetét. Ő tudni fogja, hogy mi a jó választás ebben a szituban, valszeg már máskor is volt ilyen.
2016. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát èn nagyon nem örülnélk ha a srácaimat a legújabb barátnő édességgel tukmálná!
2016. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a párod. Én a helyedben vinnék magyar sütiket egy cukrászdából, de nem ajándékként adnám oda, hanem csak vinném, hogy leültök mondjuk a kertben és megeszitek őket, beszélgettek, ismerkedtek. Annyi tippem van, hogy ha látod, hogy nem akarnak beszélgetni veled, ne erőltesd.
2016. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Dehogy akarom megvásárolni őket félreértés ne essék. Ezért sem szeretnék semmi nagy dolgot. Csak úgy gondolom jelképesen magyar édességet vinni nem probléma, főleg, hogy mesélte milyen édesszájúak és tudom, hogy otthon is mindig tart csokit. Ezért gondoltam olyat amit itthon kapni csak Ausztriában nem. Mint a Boci csoki, vagy Szamos macskanyelv, Stühmer :)
2016. jún. 15. 20:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem vittem semmit párom kisfiának, mikor először találkoztunk. Azóta már eltelt fél év, és nagyon megszerettük egymást. Igaz ő 4 éves, így azért könnyebb talán. Szerintem ne vigyél semmit. Maximum süss valami sütit, amit megehettek. Főleg az idősebbnek lejövős lehet, hogy le akarod kenyerezni, még ha nem is azért viszed, de azért valamilyen szinten mégis.
2016. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!