Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csókólózásban mi az élvezetes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csókólózásban mi az élvezetes?

Figyelt kérdés
Elég átlagosnak tűnő kérdés, fel is szisszenhet az átlagválaszoló, hogy "de hát ez már volt!"... De én most arra lennék kíváncsi, hogy fizikailag, mi benne az élvezetes. Én eddig nem találtam benne semmi különlegeset, végiggondolva inkább zavarbaejtő, de a romantikus szál miatt olyan, hogy izgalmas, de nem tudom, mire gondolnak azalatt, hogy "édes csók" meg "tüzes" meg ilyen remek jelzők...

2016. jún. 15. 22:09
 1/7 cukilányka 0.0 ***** válasza:
17%
A tüzes csók alatt azt az édes csókot értik, amit a tüzelő nő vaginájára adnak.
2016. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Úgy érzem, még fiatal vagy. Az édes és tüzes csókhoz tapasztalat kell. Az én "elájulós", "úristenmegkellkapaszkodnom" csókom 28 évesen ért, pedig nem egy férfi csókolt meg előtte. :)))

Meg kell találni a megfelelő partnert, és a szavak értelmet nyernek :))

2016. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Emberek ***** válasza:
89%

A csókolózás olyan anyagokat szabadít fel a szervezetedben amitől izgalomba jössz, boldogabbnak érzed magad, és van egy nagyon erős fájdalomcsillapító hatása is.

Ezen kívül számomra egy összetartozás érzést, meg egy szeretetet, bizalmat fejez ki a csók

2016. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Én nem szeretek csókolózni, bennem nem szabadít fel semmilyen oxitocint egy nyelvcsata. Számomra egyébként inkább undorító (főleg látni/hallani, nekem még a filmekben is visszataszító), pedig elég sokszor voltam és jelenleg is őrülten szerelmes vagyok a hozzám tökéletesen passzoló emberbe. Van ilyen. Szerencsére a vőlegényem sem rajong különösebben érte, így nem okoz gondot a hiánya. Szájrapusziból napi ötezer van, meg arcrapuszi meg intim érintések, ölelések, szerelmeskedés, satöbbi, szóval nem arról van szó, hogy enélkül meghalt az intimitás és a romantika közöttünk.


Az édes csók egyébként általában a szerelmes, jóleső, finom és gyengéd csókokat jelenti, amitől egy pillanat alatt szerelembe esel. A tüzes meg az a fajta szenvedélyes csók, ami a szexet előzi meg, az a vágykeltő fajta. Amolyan "faszállító" típusú.

2016. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Endorfint szabadít fel. Na meg, ha valakihez vonzódsz, akkor jól esik vele csinálni már csak az előbb említett tény miatt is.
2016. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyasmi mint a tánc.
2016. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A csòkban semmi különleges nincs ha abba a lànyba / fiùba nem vagy szerelmes, max felàll tölle a kukid.

Viszont ha megcsòkolhatod azt a szemèlyt akibe kicse***tül szerelmes vagy , majd megèrted ;)

2016. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!