Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kivagyok! Légyszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kivagyok! Légyszi adjatok nekem tanácsot hogy legyek túl ezen a rossz dolgon? Nagyon hosszú leszek! 3év 7hónap után kidobtam a pasimat mert nőzőtt ő erre begyógyszerezte magát és eljött hozzám a tesója hogy béküljek ki vele én bele mentem

Figyelt kérdés
de nekem közben alakulóban volt egy srác tetszettünk egymásnak meg minden, én viszont nem akartam becsapni és elmondtam neki a sztorit hogy inkább kibékülök az exemmel!Ma megmár eléggé megbántam a dolgot és mondtam a srácnak akivel összeakartunk jönni!De ő mondta hogy ő már tett egy rossz lépést alakulóban van neki 1 másik csaj!Ez nekem nagyon rossz, viszont most itt mondja nekem hogy lelkiismeret furdalása van!
2010. ápr. 12. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
aki olyan hülye, hogy öngyilkos se tud lenni csak begyógyszerezi magát, csak a figyelmet akarja magára vonni, és aki visszamegy hozzá annak legalább annyi esze van, mint az először említettnek
2010. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
osztom az előző véleményét!! ez csak figyelem felkeltés! nem volt joó ötlet újra vissza menni hozzá és így most 2x esen is buktad a dolgot!:S
2010. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó de valahogy nem hozhatnám helyre a dolgot nem az exel hanem az alakulóban lévő sráccal?
2010. ápr. 12. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Így igaz , egyrészről az előttem szólóknak igaza van.


Másrészről, a pasid egy idióta , hisztis beszari faszi, akinek teljesen elmentek otthonról.

Te meg a másik hülye vagy aki visszafogadta!

Sajnálom ez az igazság.

2010. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
koppontsd le az expasid taktikáját, ha neki bejött, talán neked is sikerül. Irány a gyógyszeres szekrény..
2010. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de végül nem mentem visszahozzá
2010. ápr. 12. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát megpróbálhatod!! Szerencséd van akkor hatással leszel rá!! Beszélgessetek sokat és idővel ha télleg szeret, akkor elfog hívni szerintem és feledésbe merülhet az a bizonyos lány =) De persze fordítva is elsülhet a dolog ! De bizakodónak kell maradni az mindig segít =)
2010. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

20:54-es vok: mi sem egyszerűbb, beszélj meg vele egy találkozót, de csak akkor, ha már egészen biztos vagy abban hogy nem fogod visszafogadni a volt pasidat ha visszamenne hozzád könyörögni hogy kezdjétek újra!


Szóval ülj le szépen egy asztalhoz a barátoddal fogd meg szépen a kezét és mond el neki, először is valld be , hogy hülye voltál, ez már jó pont ha beismered. Aztán mond el mit érzel!

2010. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!