Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ócska ajándék a párodtól. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ócska ajándék a párodtól. Mit reagálnál?

Figyelt kérdés

Mit reagálnál, ha a párodtól rendszeresen olcsó, gagyi ajándékot kapnál évfordulóra vagy születésnapodra.

Az ajándék értékét természetesen nem az ára határozza meg.

Te viszont utánajárnál, hogy neki személyre szóló ajándékot válassz, ő meg letudja valami klisé, bazári dologgal.

Szólnál emiatt?


2016. jún. 17. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Legkevésbé sem erdekel, bőven elég annyi, ha a kapcsolatunk jol működik. Sokszor szoktam olyat kérni szülinapomon, hogy vegyen magának valami szep izgalmas fehérneműt s csináljuk abba, ajándék gyanánt.

31f

2016. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Én még ajándékot sem várnék. Ha évforduló, születésnap, akkor inkább egy jó vacsora, esetleg egy hétvége valahol. Szóval közös időtöltés. De ha palacsintát süt, annak is ugyanúgy örülök. A bazári ajándék egyébként zavarna. Ha nem fektetek hangsúlyt a dologra, akkor nőnek egy szál virág, vagy egy csoki és kész. Porcelán angyalkáktól meg hasonlóktól kirázna a hideg. Ha értelmetlennek tartod az ajándékait, a legközelebbi jeles alkalom előtt tudasd a pároddal, hogy mit szeretnél, ami kb értékben azonos. Ha 1000 forintos cuccokat ad, akkor dobj fel egy közös programot, mozit, sütizést, amit szeretnél. Így próbáld meg inkább jelezni, hogy mit szeretnél. Azt nem tartom jó ötletnek, ha leszólod az ajándékait.
2016. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mindég elköltöm a pénzem ajándékozás előtt. Most is úgy jártam, hogy itt a szülinapja, de már szombaton vettem neki 12ezer ft értékben ps feltöltő kódot, amiből nekem és magának is vett játékokat a konzolra. Az én játékom 2500Ft volt a többit magára költöthette. Erre meg nem tudok semmit adni, mert már korábban oda adtam. :D

Úgyhogy sütök egy süteményt. :p


Mit is akartam?...

Jah, én egyébként szólnék, ha zavarna, de nem azt mondanám ,hogy vegyen drágábbat, hanem azt, hogy születésnapom alaklmából legyen az az ajándéka, hogy kimegyünk kicsit sétálni az erdőbe és piknikezni. :3

2016. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is fontos az ajándékozás, teljesen megértem, ha neked rosszulesik, hogy bazári cuccokat kapsz. Én is agybajt kapnék, főleg hogy rengeteg minden van, aminek örülnék, amire vágyom.

Ülj le vele megbeszélni. A páromnak sem volt fontos, bár ő mindig odafigyelt arra, hogy olyat vegyen, aminek örülök. Mondjuk így picit túl kiszámítható, de nem lehet minden tökéletes, örülök, hogy figyel rám.

Tényleg a megbeszélés segít. Én mindenképp megtenném, mivel bántana, egy idő után meg az ehhez hasonló sérelmek szépen összegyűlnek, és egy nap azt veszed észre, eleged van a párodból... Lehetőleg minél kíméletesebben, próbáld meg jelezni egyy ünnepnap előtt, hogy mikre vágynál. Esetleg beszéljetek meg egy közös ajándékozást évfordulón, karácsonykor, stb. Megbeszéltek egy értékhatárt, hogy x dolognak benne kell lennie (én adventi naptárt csináltam a páromnak, így 24 napon keresztül apró ajándékokat kapott), legyen benne valami kézzel készített, valami ez, valami az... Így az ajándékozás élvezetesebbé is válhat, mintha csak odaad valamit és kész.

Kispénzű ember is tud csodálatos ajándékokat adni, ha fektet bele egy kis energiát. Gondolom, te sem drága dolgokra gondolsz.

2016. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Mi nem ajándékozunk ilyen alkalmakkor, mert hülyeségnek tartjuk. De időnként, nem ünnepekkor, hanem csak úgy, meglepjük egymást apróságokkal. Pl névnapomra kaptam egy kindertojást, és nagyon örültem neki:) Mindig megtartom a játékokat. Lehet lepontozni, nem érdekel. A szerelmemet nem az határozza meg, hogy mit kapok tőle, hanem a szándék a fontos. Én apró figyelmességeknek is tudok örülni. Lásd : az x. plüssmaci, fent említett dolog, 1-2 üveg a kedvenc italomból, vagy akármi más.


Az a fontos, hogy a szerelmem gondol rám. Nem maga az ajándék. Akinek az a lényeg mit kap, az meg sem érdemli, hogy szeressék...

2016. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5-ös, értem amit mondasz, tiszteletben is tartom, de egyrészt van olyan, akinek ez a szeretetnyelve, és igenis fontos az ajándékozás. Másrészt amikor olyan ajándékot kap az ember, amin látszik, hogy nem a másikra gondolt az illető, csak le akarta tudni, akkor az iszonyú kiábrándító. És fontos kiemelni, hogy nagyon nem a pénz a lényeg, hanem pont a szándék, hogy örömöt okozzon. Ebben pedig benne van, hogy olyan ajándékot ad, amit szeretek. Kaptam már olyan apró csokit, amit még a kutyám sem evett meg, annyira borzalmas volt, mégis örültem, mert a párom rám gondolt, tudta, hogy imádom a csokit, és örömet akart okozni. Nem tudhatta, hogy ez borzalmas.

Az, hogy számít, mit kap az ember, nem azt jelenti, hogy csak baromi drága ajándékok kellenek, hanem hadd érezzem azt, hogy tényleg én voltam a fontos. Lehet ez egy origamidaru, amiket mostanában hajtogatok, hogy meglegyen az 1000, vagy egy virág, amit az úton szedett, mert eszébe jutottam, vagy akár mint nálad, egy kinder csoki, mert szeretem.

De ha valaki csak ünnepekkor ad ajándékot, azon is látszik, hogy egyáltalán nem arra gondolt, hogy nekem örömet szerezzen, hanem hogy minél kevesebb pénzzel, gondolkodással, munkával megússza, akkor az fáj. Főleg valakinek, akinek ez fontos.

2016. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Béja asszony te vagy az? :D
2016. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mit értesz ócska ajándék alatt?

Az olcsó vackok is lehetnek olyanok, amik tetszenek, vagy hasznát veszem. Amíg odafigyelünk egymásra, és tudjuk, minek örülne a másik, ebből nincs probléma. Ha meg nem figyelünk oda, akkor egy vagyont is el lehetne költeni olyanra, aminek nem örül a másik fél.

Most volt nemrég öcsém születésnapja, és olcsó apróságokat kapott tőlem, de olyanokat, amiknek tudtam, hogy örül, percekig tartó nevetés lett az eredmény, és egyből osztogatta az ismerőseinek a fotókat.

2016. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szándék a fontos. Felőlem, egy gyufaszálat is adhat, baromira nem érdekel. Ez legyen a legnagyobb problémád! :D
2016. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Micsoda dolog ez, hogy nem vett neked valami jó drága szirszart. Meorra olcsójános, meg is van az indok a félrekúrásra Alival meg a többiekkel. "nem figyelt rám eléggé, phah"
2016. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!