Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rám mászott az autós oktatóm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám mászott az autós oktatóm. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Szóval egy 50-egynéhány éves, családos emberhez jártam vezetni. Eléggé perverz volt már az elején, de akkor még poénnak fogtam fel, gondoltam legalább nem unalmasan telik az óra. Aztán ahogy telt az idő, egy csomószor elmondta, hogy én vagyok a kiskedvenc, és hogy mennyire bombázó vagyok (pedig rohadtul nem), és így meg úgy dicsért. Ez azzal is járt, hogy sokszor fogdosta a combom, és olyan is volt, hogy továbment, de akkor azért rászóltam. Borzasztó naiv vagyok, tudja, hogy nincs senkim, egy csomószor meg is hívott kávéra vezetés alatt, én hülye meg nem utasítottam vissza. A dologhoz hozzá tartozik, hogy tegnap levizsgáztam forgalmiból, ő meg elhívott autókázni, persze a nagy örömömben meg egyben fáradtságomban igent mondtam, de utólag tudom, hogy mit akar. Mégis mit mondjak neki majd? A lánya tudtommal egyidős velem. Soha nem tennék olyat, amivel árthatnék a családjának.
2016. jún. 17. 16:20
1 2 3
 11/27 Titusztitusz ***** válasza:
Kérdező...A legjobb, amit tehetel ebben a fura szituban, az az, hogy feleleveníted a híres mesét "Mátyás királyrol, és az okos lányrol"...Ismered ezt a mesét, nem? Szóval tegyél te is úgy, mint az okos lány...Ne is utasítsd el durván, de ne is menj bele az utcájába többé...Konkrétan tedd ezt:Továbbra is találkozz akkor az illetővel ha az szükséges(!), ne mondj neki semmi durvát, ha kérdez valamit, válaszolj, ha mond valamit (Ami persze a hivatalos ügyekkel kapcsolatos dolog...)csináld azt szorgalmasan amit mond, viszont A BIZALMASKODÓ VISZONYT az ürgével azonnal, és egyértelmüen szüntesd meg...És ÉREZTESD A CSÓKÁVAL AZT, hogy "immár nincs semmi fogdosás-bizalmaskodás,meg stb,stb, CSAKIS HIVATALOS tanár-diák kapcsolat van mostmár",amit a legjobban a HŰVÖS-TÁVOLSÁGTARTÓ viselkedéssel tudol elérni...Tudod ugye hogy milyen viselkedés az ilyen? Ha jól csinálod a dolgot, a vén szivar hamar észre fogja venni magát ne aggódj...És még a képéröl is fog sülni a bőr...Főleg ha közben teszel még egy-két kétértelmü megjegyzést is cinikusan, vele kapcsolatosan...Szóval érted ugye a dolog lényegét?
2016. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Nem kell semmi különleges indok, annyit mondasz, hogy nagyon elfoglalt vagy, mégsem jó neked mostanában. Ha nyomulna, következetesen nemet mondasz, hogy NEM és kész.


Előbb utóbb meg kell tanulnod egy picit kevésbé kis puhánynak lenni :D

2016. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Ha elintézted a jogsit vele, akkor soha az életben nem fogtok találkozni többet. Nem?

Egyszerűen megmondod neki,hogy nem akarsz vele SOHA találkozni és otthagyod a fa.szba....

Ez miért olyan nehéz? Elmondanád nekem?

2016. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Mert mint írtam, vannak még elintéznivalók a jogsival kapcsolatban, ha akarom, ha nem. Amúgy ezt leszámítva nem egy rossz oktató, összességében jól megtanított vezetni. Szóval én nem akarok haraggal elválni tőle, csak határozottan.
2016. jún. 17. 18:24
 15/27 anonim ***** válasza:

#14: De nem mindegy, hogy válsz el tőle? Nem kell többet találkoznotok, akkor meg nem miért foglalkozol az ő kicsi lelkével,hogy jajj,nehogy megbántsd már???

Bunkó állatként viselkedett veled, már a fogdosásnál kellett volna úgy megütnöd, hogy a feje a kormányról pattan vissza, és még te nem akarsz haraggal elválni?

2016. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy jól megtanított vezetni semmi mást nem csinált, csak a munkáját végezte, ez a dolga, ez még nem jogosítja fel arra, hogy fogdosson, vagy bármi mást csináljon veled. Nem tartozol ezért neki semmivel, semmi találkozással, bizalmaskodással. Az oktatásért megkapta a fizetségét (vezetési óradíj).
2016. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Én a helyedben visszamondanám a találkát. Ha pedig meg van minden elintéznivaló akkor utána úgy sem fogsz vele találkozni. A történteket pedig próbáld meg elfelejteni.
2016. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
#15 De muszáj vele találkoznom, ha akarom, ha nem. Övé az autósiskola, ő szervez mindent, az elsősegély még pl. nincs meg, már csak ezért is. Érted már? Amúgy köszönöm a válaszokat. Holnap ha jön, megmondom neki mi a szitu.
2016. jún. 17. 18:58
 19/27 anonim ***** válasza:
Ha muszáj vele találkozni, az más, de akkor ez szigorúan tanár-diák viszony legyen. Elintézitek amit még el kell, aztán viszlát.
2016. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

elsősegéjt a végére hagyni? jajj

Engem vizsga után meg akart dugni. Rácsaptam a kocsiajtót és elindultam, ő meg kotort utánam mint egy kiskutya, mivel az utólsó óráK még nem voltak fizetve, "hogy csak azt adjam meg". Kifizettem, aztán lelépett.


Máshol nem lehet elsősegélyt letenni??? (nem tudom)

A telót se venném fel neki....

2016. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!